Dikili'deki Sosyal Tesis Çok Sevildi

İzmir’in Dikili ilçesinde belediyeye ait sosyal tesis, Ege ve Akdeniz mutfağının karakterini taşıyan ızgara et, balık çeşitleri ve deniz ürünlerinden oluşan menüsüyle ziyaretçilerin tercih nedeni oldu.

Dikili'deki Sosyal Tesis Çok Sevildi
Dikili ilçesinde deniz manzaralı, doğayla iç içe mistik atmosferde hizmet veren ve Kuzey Ege’nin en iyi alternatif lezzet duraklarından biri olan Dikili Belediyesi Sosyal Tesisleri Restoranı, keyif dolu anların buluşma noktası olmayı sürdürüyor. CHP’li Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun’un talimatı ile Dikili Belediyesi’nin öz kaynaklarıyla 2015 yılının Eylül ayında kente kazandırılan tesis, lezzeti ve fiyat avantajıyla tercih edilen yerlerden biri oldu. Serpme kahvaltı menüsü ve 3 ayrı çeşitten oluşan tabldot yemeği, haftanın her günü aynı zamanda ihtiyaç sahiplerinin sofralarına ulaştırılıyor.
 
Dikili Belediyesi’ne ait sosyal tesislerin çok kısa sürede önemli bir başarı yakaladığını dile getiren Dikili Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdür Vekili Özgür Tunçay, "Fiyatlarımızın her bütçeye uygun olması restoranımıza ilgiyi daha da arttırıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı felsefesiyle; lezzetin ve sevginin mükemmel bir buluşma noktası oldu. Tüm halkımızı Gazipaşa Mahallesi’nde bulunan bu güzel tesislerimizde lezzet ve sevgi ile doyasıya buluşmaya davet ediyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2016, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER