Delican'dan Teröre Kınama Mesajı

AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican Dağlıca'da yaşanan terör olaylarına ilişkin bir mesaj yayınladı.

Delican'dan Teröre Kınama Mesajı
AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican Hakkari’nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde yaşanan hain terör saldırısını kınayan mesaj yayımladı. 
 
Terörün her nereden gelirse gelsin insanlık dışı bir eylem olduğunu belirten Başkan Delican şunları söyledi:
 
“Hakkâri - Dağlıca’da yaşanan alçak saldırının üzüntüsünü milletçe yaşıyoruz. Terörün dili, dini, ırkı yoktur. Tüm kahraman şehitlerimizin ve saldırı sonrası yaralanan askerlerimizin acısını yürekten paylaşıyoruz.
 
Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü, huzur ve istikrarını bozmaya yönelik yapılan hain terör saldırılarını bir kez daha kınıyor, terörün kirli emellerini gerçekleştirmesinde destek veren tüm iç ve dış güçleri lanetliyoruz.  Ne yazık ki bu olayı da fırsat olarak görenler kısa zamanda kafalarının arkasında gizledikleri tüm kirli emelleri ortaya döktüler. İçerideki piyonları vasıtasıyla kara propaganda başlatarak devletimizin yetkili makamlarına saldırmaya başladılar. Bu süreçte de, her zaman olduğu gibi Aziz milletimizin sağduyusunu koruyacağına canı gönülden inanıyoruz. Aramıza fitne sokmak isteyenlere milletimiz tarihten bugüne kadar sürdürdüğü birlik ve beraberlik ve kardeşliği ile cevap verecektir. Bu duygu ve düşüncelerle kahraman şehitlerimizin ailelerine, yakınlarına, milletimize, Türk Silahlı Kuvvetlerimize başsağlığı, sabırlar ve metanet dilerim.”
Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER