banner51

Delican'dan Bayram Mesajı

AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Delican'dan Bayram Mesajı
Mübarek Ramazan Bayramının sevgi, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını dileyen Delican mesajında şu ifadelere yer verdi;
 
“Ramazan ayı boyunca oruç ile büyük bir dayanışma ve yardımlaşma sergileyerek barış, kardeşlik içerisinde huzur bulduk. Ramazan ayını geride bırakmanın hüznü ve bayrama kavuşmanın mutluluğunu bir arada yaşıyoruz.
 
Asırlardır gönül yıkmanın değil, gönül kazanmanın, gönül fethetmenin esas olduğu topraklarımızda, bayramlar bizleri birbirimize yakınlaştıran, birlik ve beraberlik içinde dirliğimizi sağlayan özel günlerdir. Kardeşlik duygularımızın pekiştiği, yardımlaşmanın arttığı, hoşgörü ile birlik ve beraberlik duygularımızı güçlendiren bayram günlerinde gönül huzurunu da milletçe yaşamayı diliyorum.
 
Bayramlar paylaştıkça anlam kazanır. Bizleri asırlardır birbirimize bağlayan, birbirimize kardeş kılan bayramlardır. Bayram sevincimizi, yaşlılarımızla, yoksul ve düşkünlerimizle de paylaşarak sevinçte de kederde de onlarla birlikte olduğumuzu göstereceğiz.
 
Bu vesile ile başta şehit ve gazi aileleri olmak üzere İzmirli hemşerilerimizin ve tüm İslam Aleminin Mübarek Ramazan Bayramını kutlar Yüce Allah’tan hayırlara vesile olmasını dilerim."
 
Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2015, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER