Çözüm Odaklı Belediye!

Çiğli Belediyesi’nin çözüm odaklı çalışmalarından biri olan Halk Günlerinde, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan ve belediye bürokratlarının katılımıyla vatandaşlarla buluşulmaya devam ediliyor.

Çözüm Odaklı Belediye!
Çiğli Belediyesi’nin halkın güncel sorunlarına çözümler bulma noktasında yararlı, hızlı ve güvenilir bir yöntem olarak halk günleri uygulaması vatandaşlardan yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan’ın bizzat katıldığı toplantılarda, vatandaşın gündeme getirdiği birçok sorun başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürleri tarafından anında not ediliyor ve çözüm bulunması noktasında en kısa sürede vatandaşa geri dönüş sağlanıyor.
 
Halka direkt ulaşmanın önemini vurgulayan, talep ve sorunların birebir dinlenerek çözülmesi gerektiğine inanan Başkan Hasan Arslan, her ayın son Salı günü saat 10:00 ile 12:00 arasında vatandaşlarla meclis salonunda bir araya geliyor.
 
 
En büyük isteklerinin sosyal belediyecilik adına ne gerekiyorsa onun yapılmasını sağlayarak, Çiğli’de yaşayan vatandaşların gönül rahatlığı ve huzur içinde yaşamaları olduğunu belirten Başkan Arslan, “Halk günleri projesiyle birçok şeyi çözüme kavuşturduk. Vatandaşlarımızın yaşadığı günlük sorunlar var. Gerek mahallelerinde gerekse yaşadıkları çevrede onları zora sokacak sorunlar yaşıyorlar. Bunlara çözüm bulunması noktasında oldukça verimli bir iş başlattık ve sonuçlarını almakta bizleri mutlu ediyor. Her zaman dediğim gibi onlara bir adım kadar yakınız. Belediye olarak sorunlarının çözümünde en önce biz onların yanındayız. Her ayın son Salı gününde onların sorun, şikayet ve isteklerini dinlemeye devam edeceğiz. Halkımızı bekliyoruz” dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2014, 09:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER