Çocuklar Kursları Sevdi

Karşıyaka Belediyesi Çocuk Kulübü tarafından düzenlenen kış dönemi kursları, çocuklardan ilgi gördü.

Çocuklar Kursları Sevdi
 
Karşıyakalı çocukların sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sunmak; okul dışında kalan vakitlerini daha verimli hale dönüştürmek için çalışan Karşıyaka Belediyesi Çocuk Kulübü, 7 farklı branştaki ücretsiz kurslarıyla kış dönemine hızlı başladı. Geçen yıl ’Satranç’, ’Karikatür’ ve ’Eğlenceli Matematik’ branşlarından oluşan kurs programına yeni dönemde ’Ata Uçak Model Yapımı’, ’İngilizce Drama’, ’Fransızca Drama’ ve ’Fen Teknoloji’ branşları da dahil edildi. Ücretsiz kurslar, hem çocukların hem de ailelerinin yüzünü güldürdü.
 
Ekim ayı itibariyle başlayan kursları ziyaret edip çocuklara başarılar dileyen Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, satranç dersine de katılarak çocuklarla oyun oynadı, sohbet etti. Akpınar, “Çocuk Kulübümüze üye olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Biz, her şeyi sizin için yapıyoruz. Mutlu olmanız, ailelerinizin mutlu olması için çalışıyoruz. Farklı branşlardaki kurslarımızla, hem sosyal hem de zihinsel gelişiminize katkıda bulunmak, iyi vakit geçirmenizi sağlamak istiyoruz. Anne ve babalar bizi izlemeye devam etsin. Biz de sizin için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
 
Çocuk Kulübü’nde Başkan Akpınar’ı karşılayan öğrenciler ve aileleri de sunulan hizmet için teşekkürlerini iletti. Çocuklarının kurslara büyük hevesle katıldığını anlatan veliler, “Çocuk Kulübü evlatlarımızın ikinci evi gibi oldu. Burada çocuklarımıza evlerinde gibi hissettiren, sevgiyle, ilgiyle eğitim veren hocalarımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2015, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER