banner9

Çocuk Servisi Renklendi

Bergama Dr. Faruk İlker Devlet Hastanesi Çocuk Servisi Kliniği, Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksekokulu’nun desteğiyle Çizgi Film Kahramanlarıyla renklendirildi.

Çocuk Servisi Renklendi
 
Bergama Dr. Faruk İlker Devlet Hastanesi Çocuk Servisi Kliniği, Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksekokulu Eser Koruma Programı öğrencisi Özden Seda Akçay tarafından çizgi film karakterleri ile renklendirildi. Servis çalışanları tarafından seçilen resim ve çizgi film karakterlerinin çizimleri ise 15 yıldan beri hastanede temizlik personeli olarak çalışan Muharrem Karagöz tarafından yapıldı. Hastane Yöneticisi Uzm. Dr. Osman Himmetoğlu "Daha sıcak bir görünüme kavuşan Çocuk Servisimizde minik yavrularımızı bu sevdikleri çizgi film karakterleriyle karşılayacağız. Bu projeye hazırlanırken çalışanlarımızdan birinin çizim konusunda çok yetenekli olduğunu öğrendik ve bu yeteneği açığa çıkarma fırsatımız oldu. Hastanemizde 15 yıldır çalışan Muharrem Karagöz mesai dışındaki zamanlarında resimlerin ve karakterlerin çiziminde çok büyük bir katkı sağladı. Ege Üniversitesi öğrencisi Özden Seda Akçay’da bu çizimleri mükemmel bir şekilde renklendirdi" dedi.
 
Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Metin Artukoğlu ile akademisyenler Yrd. Doç. Dr. Sumru Eltez ve Öğr. Gör. Mustafa Çakalgöz hem hastaneyi ziyaret edip hem de öğrencilerinin çalışmalarını yerinde izledi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2016, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER