Çıldırlılardan Sındır'a Tam Destek

Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, Ardahan İli Çıldır İlçesi Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin temel atma törenine de katıldığı yeni binalarında ziyaret etti. Bayraklı sınırında kalmalarına rağmen, üyeleri aracılığıyla Bornova’da yapılan belediye hizmetlerini takip ettiklerini ve çok beğendiklerini söyleyen dernek üyeleri Başkan Sındır’a tam destek vereceklerini söyledi

Çıldırlılardan Sındır'a Tam Destek
Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, Ardahan İli Çıldır İlçesi Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek yönetiminin daveti üzerine üyelerle biraraya gelen Başkan Sındır, yöre derneklerinin Anadolu kültürünün yaşatılmasında ve kent kültürüyle kaynaşmanın sağlanmasında önemli bir görevi yerine getirdiğini söyledi.
 
Üyelerinin özverisi ve katkılarıyla kısa sürede modern bir dernek binası yaptıklarını ifade eden Dernek Başkanı Durmuş Akçay ise Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır’ın her zaman yanlarında olduğunu ve destek verdiğini söyledi.
Akçay, Dernek olarak Bayraklı sınırlarında faaliyet gösterdiklerini ancak Bornova’da yaşayan çok sayıda üyeleri olduğunu belirterek, ‘‘Bornova’da yapılan belediye hizmetlerini takip ediyor ve çok beğeniyoruz. Sayın Sındır hep bizim yanımızda oldu. Biz de kendisine tam destek vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2013, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER