banner51

'CHP'yi Sandıkta Sileceğiz'

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Taşer, Eşrefpaşa semtinde esnafı ziyaret etti.

'CHP'yi Sandıkta Sileceğiz'

 Halkın ‘Bu şehire hizmet istiyoruz’ çağrısına Taşer, “Kocaoğlu Bergama’da balkondan konuşmuş. Biz bu balkon konuşmalarını Başbakan Erdoğan’dan iyi biliyoruz. Kocaoğlu ile Erdoğan aynı noktada. Siyasi şımarıklıkları bir türlü hizmete dönüşmüyor. Balkondan seyretmekle, nutuk atmakla olmaz, sokağa insanımızın, hemşehrilerimizin içinde onlarla birlikte olmak lazım. Balkondan seyir edenlerin sonu hüsrandır.” Dedi.  

Manav işleten bir seçmenin “Bıktık Zamlardan” söylemine patatesle karşılık veren Taşer, “Emekli maaşlarına 30 TL zam yapıyorlar. Ödemiş patatesinin kilosu 4 TL. Haksızlığa dur demek için sandıkta gücünüzü gösterin” dedi. 
 
MHP Konak İlçe Başkan Adayı Adil Özyiğit ile birlikte esnaf ziyaretlerini gerçekleştirirken vatandaşın sorunlarınıda dinleyen Taşer, onlardan oy isteyerek, koltuk sevdası uğruna hizmet getirmeyen, yolsuzluklarla insanların hakkını yiyenleri 30 Mart’ta sandığa gömmelerini istedi. 
 
CHP’yi silgiyle sildi. 
 
Eşrefpaşa esnafını gezen Murat Taşer, büyük küçük demeden herkesin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Ziyaret esnasında bir esnafın beyaz kâğıda kurşun kalemle CHP yazıp Taşer’e silgi vererek silmesini rica etmesi dikkat çekti. Taşer, “Silgiyle yazıyı silerek, inşallah sandıkta sileceğiz” diye konuştu.  Öğle saatlerinde başlayan esnaf ziyaretini geç saatlere kadar sürdüren Murat Taşer, son olarak girdiği Kasap’ta et keserek, “Ben Ödemişliyim. Mesleğimiz Hayvancılık. Bu işleri iyi bilirim. Ben halktan biriyim” diye konuştu.  
 
Gönlümüzde Kapımızda Herkese Açık
 
Esnaf ziyareti sırasında bir genç kızın ben de partinize katılmak istiyorum isteğine bizim gönlümüzde, kapımızda herkese açık. Yeter ki İzmir için çalışalım. Hizmet için yola çıktık. Bu şehri bu şehrin insanlarıyla yöneteceğiz. Demokrasi insan merkezli bir anlayıştır. İnsanı merkeze koymayan her düşünce her fikir yok olmaya mahkûmdur. İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmirlilerindir. Söz hakkı önce sizlerindir. “ diye konuştu.  Murat Taşer, genç kızın yakasına MHP rozeti taktı.     
 
Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2014, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER