CHP'ye Türk-İş Ziyareti

Türk-İş 3. Bölge Temsilcisi Süleyman Yıldırım, CHP İl Başkanı Asuman Ali Güven’i makamında ziyaret etti. CHP İl Başkanı Güven, CHP’nin her zaman işçi sınıfının dostu olduğunu söyledi.

CHP'ye Türk-İş Ziyareti
 
Türk-İş 3. Bölge Temsilcisi Süleyman Yıldırım ve Türk-İş’e bağlı şube başkanları CHP İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven’e nezaket ziyaretinde bulundu. İl Başkanlığı görevinde Güven’e başarılar dileyen Yıldırım, CHP’nin politikalarını benimsediklerini ve desteklediklerini söyledi. Türkiye’de 1 milyon işçinin üyeleri olduğunu belirten Yıldırım, ülke sorunları ve yerel sorunların çözümünde de desteğe hazır olduklarını söyledi.
 
CHP İl Başkanı Güven, ülke, kent ve insanların sorunlarının çözümü için siyaset yaptıklarını söyledi. 15 Temmuz sonrası süreçte çok sayıda OHAL mağduru ortaya çıktığını belirten Güven, “Kurunun yanında yaş da yanmaya başladı. CHP Türkiye’deki mağdurların yanındadır. Sorunları çözülecektir. CHP olarak pozitif siyaset yapmaya çalışıyoruzödedi. Güven, CHP’nin her zaman işçi sınıfının dostu ve gerçek partisi olduğunu belirterek ziyaret için teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2016, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER