CHP'de Birlik Zamanı

CHP İl Başkanı Bedri Serter, daha önce eski il başkanları ve milletvekilleriyle gerçekleştirdiği "Tecrübe Toplantısı’na geçmişte Belediye Başkanlığı ve İl Genel Meclisi üyeliği görevinde bulunan partililerle devam etti.

CHP'de Birlik Zamanı
Eski İl Genel Meclisi üyesi ve belediye başkanının katılımıyla yapılan toplantının açılışında konuşan CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter, "1 Kasıma az bir süre kaldı, bu süre zarfında bir çok seçim geçirmiş ve kazanmış siz değerli partililerimizin gücünden ve deneyimlerinden daha fazla yararlanmak istiyoruz" dedi. Serter şunları ifade etti,
 
"Şunu özellikle belirmek isterim ki, elimizde 7 Haziran seçimleri sonrası ortay çıkan seçmen tercihleriyle ilgili çok kapsamlı bilgiler var. Tüm İzmir’de mahalle mahalle ve partiler arası oy geçişlerini karşılaştırmalı olarak ortaya koyan sonuçlar mevcut. Bu sonuçları sizlerle de paylaşarak, görüşlerinizi almak ve çalışmalarımızı yönlendirecek fikirlerinizi öğrenmek istiyorum."
 
Bedri Serter’in , 7 Haziran seçim sonuçların paylaşmasının ardından, toplantıya katılanlarda söz alarak görüş ve önerilerini dile getirirken, konuşmacıların hepsi ortak görüş olarak, CHP’nin 1 Kasımda İzmir’de ve Türkiye’de oylarını arttıracağına inandıklarını ifade etti. Söz alan partililer, zaten sürdürdükleri çalışmaların yanı sıra, oy artışının daha fazla olması için her türlü çalışmayı yapmaya ve verilecek görevleri almaya hazır olduklarını dile getirdi.
 
Toplantı sonrası tüm katılımcılara teşekkür eden İl Başkanı Serter, "Bu seçimde İzmir’in başbakan çıkaracağına inanıyorum. Partimizdeki bu birlik ve beraberliği gördükçe inancım daha da artıyor. 92 yıllık tecrübemiz ve liderimiz sakin güç Kemal Kılıçdaroğlu’nun gücüyle artık CHP’nin iktidar olma zamanı gelmiştir. Bizim için her şeyden önemli olan halkımızın desteğiyle, 1 Kasım’dan sonra hükümeti kuracak olan parti CHP olacaktır" dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2015, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER