banner9

CHP Karabağlar'da Dayanışma

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, göreve yeni seçilen CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

CHP Karabağlar'da Dayanışma
Grup Başkan Vekili Levent Yıldır’ın da katıldığı ziyarette Başkan Selvitopu, Yıldız’a ve yeni yönetim kurulu üyelerine başarı dileğinde bulundu. Selvitopu, bugüne kadar hiç bir zaman parti içi işlere asla müdahalede bulunmadıklarını, bundan sonra da bulunmayacaklarını söyledi. Seçim yarışının bittiğini, hizmet yarışının başladığını vurgulayan Başkan Selvitopu, CHP’ye hiç oy vermemiş insanların oyunu alarak partiyi daha da güçlendirmek istediklerini ve Karabağlar’ı kale haline getirmeyi amaçladıklarını ifade etti.
 
Başkan Selvitopu’nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız ise, Karabağlar’ın Başkan Selvitopu gibi bir belediye başkanına sahip olduğu için çok şanslı bir ilçe olduğunu vurguladı ve 2009’da yerel seçimlerde elde edilen başarıyı daha da perçinlemek için daha fazla çalışacaklarını söyledi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2015, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER