banner9

CHP İzmir'den AK Parti'ye Geçmiş Olsun Mesajı

Cumhuriyet Halk partisi İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven, AKP Karabağlar İlçe Başkanlığına yapılan silahlı saldırı sebebiyle bir geçmiş olsun mesajı yayınladı.

CHP İzmir'den AK Parti'ye Geçmiş Olsun Mesajı
Güven açıklamasında "Şiddetin hiçbir türlüsünü kabul etmek mümkün değil.  AKP İl Başkanı Bülent Delican'ın şahsında tüm AKP'lilere geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum" dedi. Güven mesajında şunlara yer verdi.
 
ASLA KABUL EDİLEMEZ
 
AKP Karabağlar ilçe başkanlığına yapılan silahlı saldırıyı kınıyorum. Şiddetin hiçbir sebebi ve bahanesi olamaz. Üstelik siyasi bir partiye silahlı bir saldırı asla kabul edilemez. Bu gözü dönmüşler her kimse en kısa zamanda yakalanarak hak ettikleri cezaya çarptırılmalarını diliyorum. Demokrasimizin en temel taşlarından olan siyasi partilere yapılacak her saldırıda ve baskıda, CHP olarak demokrasiden ve siyasi partilerimizden yana tavır koymaya devam edeceğiz. 
 
SALDIRIYI  KINIYORUZ
 
Bu tür saldırılara karşı ortak tavır konulması gerektiğini  belirten Asuman Ali Güven " Bu saldırganlar kavgadan, gerginlikten beslenir. Bizler Türkiye'ye huzuru ve kardeşliği hakim kıldıkça bu saldırılarda son bulacaktır. Silahlı saldırıda can kaybı yaşanmaması oldukça sevindirici. Dileriz tekrarı yaşanmaz ve sorumluları bulunur. AKP İzmir İl Başkanı Sayın Bülent Delican'ın şahsında tüm AKP teşkilatına geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, saldırıyı  kınıyorum" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2016, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER