banner9

CHP İzmir'de Görevlendirmeler Tamam

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Yönetim Kurulu gerçekleştirdiği olağan yönetim kurulu toplantısında, yönetim kurulunda ki yeni görevlendirmeleri karar bağladı. Yeni görevlendirmelerde 30 il yönetim kurulu üyesine de farklı alanlarda başkan yardımcılığı ve sorumlu il yöneticisi görevleri verildi.

CHP İzmir'de Görevlendirmeler Tamam
CHP İzmir'de İl Başkanı Asuman Ali Güven'in gerçekleştirdiği görevlendirmeler sonrası, Örgüt yönetiminden sorumlu başkan yardımcılığı görevi , seçim bölgelerine göre 1. ve 2. bölge olmak üzere iki ayrı isme verilirken, CHP'li belediyelerin bulunmadığı İzmir'deki 8 ilçeye özel olarak da  yönetim içinden görevlendirmeler yapıldı.
 
GÜVEN, OHAL'İN YOK SAYDIĞI DEMOKRASİ VE ADALET İÇİN..
 
Yönetim Kurulu toplantısı sonrası bir açıklama yapan CHP İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven, yeni görevlendirmelerle yönetimin daha da işler hale geleceğini, sorunların tespit ve çözümünün daha da hızlanacağını belirterek, şunları ifade etti.
 
Göreve geldiğimiz günden beridir Türkiye'deki olağanüstü durum ve vatandaşın sorunlarını daha öncelikli konular olarak gördüğümüzden yönetim içindeki görevlendirmelerimizi tamamlamamız biraz zaman aldı. OHAL mağduru vatandaşlarımızın sorunlarının giderilmesi, eğitim alanında yaşanan büyük sıkıntılara dikkat çekilmesi, OHAL ile birlikte AKP iktidarı tarafından rafa kaldırılan demokrasi ve hukukun işlemesi için CHP İzmir İl Örgütü olarak geceli gündüzlü çalışıyoruz. Elbette bizim kendi içimizdeki yapılanmamızda önemli eme milletimizin sorunlarından daha da önemli değil. Onun için bu görevlendirmeleri yapmamız biraz zaman alsa da bugün ki toplantıda, tüm görevlendirmelerimizi tamamladık.
 
HİZMET ÜRETİLECEK HER GÖREV ÇOK ÖNEMLİDİR
 
Şunu özellikle belirtelim ki, benin ve 30 yönetim kurulu üyesi çalışma arkadaşım için her görev ve sorumluluk çok önemlidir. Hiçbir görev diğerinden daha çok veya daha az önemli değildir. CHP İl yönetimi olarak halkımıza hizmet üretilecek her alan bizim için çok önemli ve değerlidir. Yeni görevlendirmelerimizle Sivil Toplum Kuruluşları, Belediyelerimizin olmadığı ilçelerimiz, emeklilerimiz, kadın ve gençlerimizle ilgili yetkilendirmeler yaptık. Örgütümüzle ilgili olarak da, Örgüt Yönetimlerinden sorumlu il başkan yardımcılarımızın sayısını da ikiye çıkardık. Böylece 1. ve 2. bölgeden sorumlu  yöneticilerimizle çalışmalarımız daha da hızlanmış, ilçe başkanlıklarımızla koordinasyonumuz daha da artmış olacak. İşin özü şu ki, bu çalışmaların, görevlendirmelerin hepsini İzmirlilere daha iyi hizmet sunmak, sorunlarını daha hızlı çözmek ve tüm sektör temsilcilerimize ulaşabilmek amacıyla yaptık. Görev alan tüm arkadaşlarımızla birlikte, CHP'ye destek veren vermeyen tüm insanlarımızın uğradığı haksızlıkların üzerine gitmeye, mağdur insanlarımıza destek vermeye devam edeceğiz. Kurul toplantımızda da OHAL mağduru vatandaşlarımızın bizlere yaprığı baş vurular ve durumlarını ayrıca değerlendirdik. CHP İzmir olarak daha fazla demokrasi, daha fazla özgürlük için verdiğimiz mücadelede şimdi daha güçlüyüz. 30 İlçe örgütümüz, milletvekillerimiz,belediye başkanlarımızla birlikte Türkiye'nin birliği, demokrasi ve adaletin yok sayılmaması için çalışmaya devam edeceğiz. Bu arada 8 Ekim'de İzmir'de ağırlayacağımız Cumhuriyet ve Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun İzmir programı taslağı üzerinde görüşmelerimiz oldu. Buna ilişkin program netleşince kamuoyu ile paylaşacağız.
 
İL DANIŞMA KURULU 5 KASIM'DA
 
CHP İzmir İl Başkanı Güven,Yönetim Kurulu toplantısında görevlendirmelerin dışında, İl Danışma Kurulu ile ilgilide karar aldıklarını belirterek  "CHP İzmir il danışma kurulu toplantısını 5 Kasım Cumartesi günü yapma kararı aldıklarını, yerinin ve saatinin daha sonra belirleneceğini , ayrıca toplantıda ilçelerden sorumlu il yönetim kurulu üyelerininde yeniden belirlendiğini" söyledi.
 
İŞTE YENİ GÖREVLENDİRMELER
 
CHP İzmir İl Başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısı sonrası, Görevlendirmelere göre oluşan yönetim listesi şu şekilde oluştu.   
 
Asuman Ali Güven - İl Başkanı
Birgül Değirmenci - İl Sekreteri
Hüseyin Çimenli - Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Bşk. Yrd.
Yücel Özen - İl Eğitim Sekreteri
Salih Özçiftçİ - Bilişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Esin Doğan Metin - Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu  Başkan Yardımcısı.
Ednan Arslan - 1.Bölge Örgüt Yönetimleri Başkan Yardımcısı
Okan Karlıdağ - 2.Bölge Örgüt Yönetimleri Başkan Yardımcısı
Dilek Bilgin - Yerel Yönetimlerden Sorumu Başkan Yardımcısı
İrfan Can - İnsan Haklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı
Tuğrul Keskin - Kültür ve Sanat İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Fulya Türkelli - Tanıtım ve İstihdamdan Sorumlu Başkan Yardımcısı
İsmet Basmacı - Sendikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı
Metin Güler - Sağlık ve Spor Kulüplerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Hatice Tatlı - İl Basın Sözcüsü,Seçim Stratejileri Geliştirme Bşk.Yrd.ve Bld.Mec.Üyeleri Koor. 
Ali Çalışkan - İş Dünyası, Sanayi ve Ticaretten Sorumlu Başkan Yardımcısı
Alper Yücel - BYP, Kobi , Organize ve Küçük Sanayi Siteleri  Sorumlu Başkan Yardımcısı
İsmail Yüzer - Hemşeri Dernekleri ve Esnaf Odalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı
Utku Gümrükçü - Siyaset, Propaganda ve Mülteciler Sorumlusu
Aytül Tokgözlü - BYP,  Çevre ve Doğa Hakları Sorumlusu
Hasan Ali Oray - Tarım, Hayvancılık ve Kooperatifler Sorumlusu
Çetin Özdemir - Muhtarlar Sorumlusu
Murat Öğüt - Etkinlik ve Organizasyon Sorumlusu
Pınar Çırçır - Kadına Hakları ve Engelliler Politikası Sorumlusu
Ömer Berk Gönençer - Gençlik Politikaları Sorumlusu
Ezgi Işık - Gençlik Eğitim Politikaları Sorumlusu
Hande Deniz Şentürk - Üniversite ve Lise Sorumlusu
Serpil Yıldırım - Sosyal Politikalar Sorumlusu
Hıdır Oğuz - Emekli, Memur,Gazi ve Şehit Dernekleri Sorumlusu
Şirin Akgül - Halkla İlişkiler Sorumlusu 
Niyazi Arslan - İl Yönetim Kurulu Üyesi
 
Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2016, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER