Çelik Yine Katılmadı!

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik yine Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı'na katılmadı.Çelik'in Yunanistan'daki programı nedeniyle Turizm Fuarı'na katılmadığı öğrenildi.

Çelik Yine Katılmadı!

GÖKDENİZ ENGİN/BENTV

Sekizinci kez gerçekleştirilen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı'na protokolde ismi olmasına rağmen Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik yine katılmadı. Bakan Çelik'in İzmir'de düzenlenen Turizm fuarlarına katılmaması merak konusu olurken, Bakan Ömer Çelik'in Yunanistan'daki bir programı nedeniyle Turizm fuarının açılışına katılmadığı bildirildi.

Çelik, fuara katılmadı ama Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Turizm Fuarı'na katıldı. Günay, fuarda oldukça yoğun ilgi gördü. Günay'ın fuara katılımı nedeniyle sosyal medyadan eski bakana destek mesajlarıda geldi. Bakan Çelik'in turizm fuarlarına katılmaması "hükümet İzmir'i üvey evlat olarak mı görüyor?" sorularını bir kez daha akıllara getirirken, Bakan Çelik'in muhalefetle hemen hemen hiç bir şekilde demeç savaşına tutuşmaması da "Bakan Çelik acaba Turizm fuarına katılırsa polemik konusu olmaktan mı çekiniyor?" sorusunu akıllara getirdi. 

 
BUZLAR ERİDİ
 
Öte yandan her fırsatta verdikleri demeçlerle araları açık olarak bilinen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve İzmir Valisi Mustafa Toprak'ın da turizm fuarında samimi görüntüler vermesi gözlerden kaçmadı. İkili fuarın Adıyaman standında çiğ köfte yedi ve koyu bir sohbete tutuştu. 
 

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2014, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER