banner51

CANLI-29 Ekim Coşkusu Ben TV'de

Cumhuriyet Bayramı'nın 90.yıl dönümü tüm coşkusuyla Ben TV'de yaşanıyor.

CANLI-29 Ekim Coşkusu Ben TV'de

Saat 16:10 İtibariyle başlayan  özel yayınımız tüm hızıyla devam ediyor. Sahada tüm olup bitenin anlık olarak yansıtıldığı yayınımızda ilk olarak Yar. Doç. Dr. M. Emin Elmacı'yı konuk ettik. Elmacı tarihin en derin bilgilerini bizlere aktardı.Hemen ardından  Cumhuriyet Kadınları İzmir Şubesi Başkanı Zuhal Baş ve ADD Gençlik Kolları Genel Sekreteri Doğacan Öz  stüdyoda yerini aldı. Programda Erhan Orazgeldi Aydın ve Farzin Danayı en güzel cumhuriyet parçalarıyla bayram coşkusunu zirveye taşıdı. Ayrıca 100 bin  İzmirli hep bir ağızdan Gündoğdu Meydanı'nda andımızı okudu. Saatler  tam 19:23'ü gösterdiğinde ise 1923 adet meşale İzmirliler tarafından büyük coşkuyla yakıldı. Bir kez daha binlerce İzmirli andımız'ı hep bir ağızdan okudu. BEN TV tüm etkinlikleri detaylarıyla canlı yayınlamaya devam ediyor.

Saatler 21.00’i gösterdiğinde ise kentin her noktasından görülebilecek havai fişek gösterileri başladı. Karşıyaka Sahil, Gündoğdu Meydanı, Konak İskele, Halil Rıfat Paşa, Göztepe Denizatı Heykeli, Narlıdere Sahil Evleri, Güzelbahçe İskele, Çiğli Güzeltepe ve Çiğli Merkez, 75.Yıl Mahallesi Bayraklı, Bornova Evka 4, Kadifekale, Buca Şahintepesi ve Buca içi, Gaziemir Evka 7 ve Limontepe olmak üzere 16 noktada aynı anda başlayan havai fişek gösterileri, kutlamaları BEN TV farkıyla doruk noktasına çıktı.

Birbirinden ünlü ve sevilen sanatçı ve gruplar, İzmirliler’in Cumhuriyet coşkusuna ortak oluyor. Gündoğdu Meydanı’nda Burcu Güneş ve Edip Akbayram, İnciraltı Adalet Meydanı’nda Selda Bağcan, Narlıdere Demokrasi Meydanı’nda Gripin, Bayraklı Turgut Özal Rekreasyon Alanı’nda Gülşen, Bostanlı Rekreasyon Alanı’nda Şehnaz Sam ve Emir Yeşil Dolapdere Project, Göztepe Denizatı Heykeli önünde Aegean Band ve Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda ise Duman sahne alıyor.
    
 
Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2013, 15:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER