Camiler Bayrama Hazır

Buca Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ilçedeki camilerde bayram temizliği yaptı. Bucalıların bayramı huzur içinde geçirebilmeleri için çalışmalara hız verdiklerini belirten Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina hemşerilerine şeker tadında bir bayram geçirmeleri dileğinde bulundu.

Camiler Bayrama Hazır
Ramazan ayı boyunca günde 800 kişiye iftar yemeği veren ve Ramazan ruhunu ilçede yaşatmak adına çeşitli oyun ve gösteriler ile Ramazan gecelerini şenlendiren Buca Belediyesi, ilçedeki ibadethaneleri de bayrama hazırladı. 
 
Buca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünce oluşturulan özel temizlik ekibi ilçedeki ibadethanelerin temizlik bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı. Buca’daki ibadethanelerin bahçelerinde çevre düzenlemesi yapan temizlik ekibi, iç kısımlarda da halı, ahşap, mermerler ve merdivenleri de profesyonel makinelerle özenle temizledi.Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde Bucalı hemşerilerinin bayramı huzur içinde geçirebilmeleri için belediyenin tüm birimlerinin özveriyle çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayan Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, “Bayramlar birliktir, kardeşliktir. Acılarımızı unutup, sevinçlerimizi paylaşarak, kucaklaştığımız günlerdir. Tüm hemşerilerimin bayramlarını şeker tadında geçirmesini diliyorum” dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2015, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER