banner9

Büyük Ödülü İzmir'deki O Otel Aldı

Swissotel Büyük Efes, dünya turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden olan “2015 World Luxury Hotel Awards"ta “Türkiye’nin En Lüks İş Oteli" ilan edildi.

Büyük Ödülü İzmir'deki O Otel Aldı
Seyahat acenteleri, tur operatörleri gibi uluslararası turizm profesyonellerinin ve otelde konaklayan misafirlerinin bir yıl süren oylamalarına dayanarak yapılan değerlendirme sonucunda, dokuzuncusu Hong Kong’da gerçekleşen “2015 World Luxury Hotel Awards" ödüllerinde Swissotel Büyük Efes “Türkiye’nin En Lüks İş Oteli" seçildi.
 
ÖNCEKİ ÖDÜLLER
 
2013 ve 2014 yıllarında, dünyanın en büyük seyahat yorum sitesi TripAdvisor’ın Travellers’ Choice Ödülleri’nde En İyi Lüks Oteller ve En İyi Oteller kategorilerinde ilk 25 otel arasında yer alan Swissotel, 2015’te ise En İyi Lüks Oteller kategorisinde ilk 25 otel arasında yer aldı. Yine Trip Advisor elde ettiği 2015 Mükemmellik Sertifikası’na ek olarak İftahar Listesi’ne giren otel, "Expedia Insiders Select 2014" ödülüyle olduğu gibi, Misafir memnuniyetine ve hizmet kalitesine verdiği önemi bir kez daha kanıtladı. 2013 yılında bağlı olduğu zincir oteller arasından "Kurumsal Sürdürülebilirlikte Lider Otel" olarak ilan edilen otel, 2014’te tüm Swissotel’ler arasında "Yılın Oteli" olarak seçildi. Otel aynı zamanda; 2013 yılında Ace of Mice’ta elde ettiği "Ege’nin En İyi Toplantı Oteli" ödülü, 2013 yılında Bureau Veritas’tan aldığı "Altın Yeşil Otel" sertifikası, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 2015 yılında sunduğu "Yeşil Yıldız" belgesi ve IIP (Investors in People)’den 2014’te elde ettiği "Gümüş Sertifika"yla İzmir’de ilklerin öncüsü oldu.
Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2016, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER