banner51

Bulut 6. Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı

Çiğli Belediyesi’nin altı yıl önce vefat eden Belediye Başkanı Ensari Bulut için, Doğançay Mezarlığı’ndaki kabri başında ailesi ve sevenleri tarafından anma töreni düzenlendi.

Bulut 6. Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı
 
Çiğli Belediye başkanlığı görevini yürütürken uzun yıllar gördüğü kanser hastalığı nedeniyle vefat eden eski başkan Ensari Bulut için Doğançay Mezarlığı’ndaki kabri başında anma töreni düzenlendi. Duaların okunduğu anma törenine başta ailesi olmak üzere, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, CHP Çiğli İlçe Başkanı Selim Utku Gümrükçü, eski belediye başkanı Metin Solak, eski ve yeni belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve sevenleri katıldı.
 
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, Başkan Bulut’un Çiğli’ye önemli hizmetleri olduğunu belirterek, “Başkan Bulut halka hizmet hakka hizmet anlayışıyla hareket ederdi. Kendisini Çiğli’ye sevdirmiş can dostu bir kardeşimizdi. Aramızdan erken ayrıldı" dedi.
 
Kardeşi Ensari Bulut’u kaybetmenin üzüntüsünü hala yaşadıklarını belirten ağabey Hamza Bulut, "Çoğunuz onu yakından tanıyorsunuz. O sevecen, güler yüzlü, üretken, babacan, emek ve işçi dostu adam gibi adamdı. Ben onun öğretmeniydim ama sonra ondan çok şey öğrendim" dedi. CHP İlçe Başkanı Gümrükçü de Bulut’un halkın gönlünde yer alan önemli bir başkan olduğunu vurguladı.
 
Anma töreninin ardından Çiğli Belediyesi tarafından Kasaplar Meydanı’nda lokma döktürüldü.
 
 
Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2015, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER