banner51

Bucalılar Öğretmenlerini Unutmadı!

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, ilçesinde görev yapan tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı. Öğretmenlere karanfil dağıtan Piriştina, “Sizlerin sayesinde buradayız, hakkınızı ödeyemeyiz” dedi.

Bucalılar Öğretmenlerini Unutmadı!
24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi’nde düzenlenen etkinlikle başladı. Duygu dolu anlar ile coşkunun bir arada yaşandığı etkinliğe, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Buca Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu, Buca İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Okur, Garnizon Komutanı Metin Önal ve öğretmenler ile öğrencileri katıldı. Buca İnci Özer Tırnaklı Fen Lisesi öğrencilerinin orotoryo gösterisi izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Etkinlikte ayrıca göreve yeni başlayan aday öğretmenler için de yemin töreni düzenlendi.
 
Piriştina, “Sizlerin sayesinde buradayız, hakkınızı ödeyemeyiz”
 
Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Öğretmenler Günü etkinliğinin ardından Buca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Burada İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Okur ile öğretmenlerin gününü kutlayan Piriştina, karanfil armağan etti.
 
Piriştina, “Öncelikle beni yetiştiren ve burada olamayan hocalarıma Allah’tan rahmet diliyorum. Hala hayatta olan hocalarıma da sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Siz değerli öğretmenlerin hakkınız ödenmez. Koymuş olduğunuz fedakarlıklar, içinde bulunduğunuz zorluklara rağmen o yüzünüzdeki tebessümü kaybetmemeniz, o öğrencilerle olan iletişiminiz, emeğinizi ödeyemeyiz. Sizler sayesinde buradayız. Ben her zaman yanımda hissettiğim değerli mesai arkadaşım İlçe Milli Eğitim Müdürüme, Halk Eğitim Müdürüme, tüm öğretmenlerime ve kendini bu ülkenin geleceğine adamış, çocuklar için yüreği atan hemşehrilerime saygılar sunuyorum. Nice öğretmenler gününe hepinize sevgiler saygılar sunuyorum” diye konuştu.
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER