Buca'da Sergi Zamanı

İzmir Doğa Fotoğrafçıları Topluluğu’nun (İZDOF) bu yıl 8’incisini düzenlediği Geleneksel Doğa Fotoğrafları sergisi Buca Belediyesi ev sahipliğinde fotoğraf tutkunlarıyla buluştu. İlçede sanatın ve kültür etkinliklerinin merkezi olan Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde (BBKSM) açılan sergide, topluluk üyesi 38 fotoğraf sanatçısının birbirinden güzel 63 doğa fotoğrafı yer alıyor. Sergi, 11 Şubat’a kadar açık kalacak.

İzmir’de 2007 yılında doğa tutkunu bir gurup fotoğrafçı tarafından kurulan İzmir Doğa Fotoğrafçıları Topluluğu’nun (İZDOF) bu yıl 8’incisini düzenlediği geleneksel fotoğraf sergisi Buca’da sanatseverlerle buluştu. 
 
İlçede kültür ve sanatın buluşma noktası olan Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde (BBKSM) açılan sergide, topluluk üyesi 38 fotoğrafçının eserleri sergileniyor.
 
Sanatçıların dünyanın değişik noktalarında yakaladığı birbirinden güzel karelerinden oluşan sergi 63 eserle ziyaretçilerini bekliyor. Fotoğraf ve doğa sevgisi oluşturmak için yeryüzündeki canlı ve cansız tüm varlıkların fotoğraf sanatının tüm teknik ve estetik değerleri ile bütünleştirilerek oluşturulan fotoğraf sergisi 11 Şubat’ta kadar gezilebilecek.
 
Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2016, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER