Buca'da Halk Meclisleri Sürecek

Göreve geldiği ilk günden itibaren kenti birlikte yönetim anlayışını ilke edinerek her sabah farklı bir mahallede düzenlediği kahvaltılarla hemşehrileri ile bir araya gelen Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Atatürk Mahallesi Muhtarlığı’nın düzenlediği Halk Meclisi’nde mahalle halkıyla buluştu.

Buca'da Halk Meclisleri Sürecek
Mahalle halkının sorunlarını ve önerilerin dinleyen Piriştina, “Bir kentin bir mahallenin sorununu en iyi orada yaşayanlar bilir. İlke edindiğimiz kenti birlikte yönetim anlayışımız ile bu tarz toplantılarımız artarak devam edecektir” dedi.
 
Süleyman Bilgen İlköğretim Okulu’nda düzenlenen Halk Meclisi’ne, Başkan Piriştina’nın yanı sıra, CHP İzmir eski Milletvekili Ahmet Ersin, Buca İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Okur, Süleyman Bilgen İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Işık ve Atatürk Mahalle Muhtarı Sedat Erşahin ile mahalle halkı katıldı. Halk Meclisi’nde mahalle halkının sorunlarını tek tek dinleyen ve not alan Piriştina, mahalle halkının sorunlarının çözüme kavuşturabilmesi için en kısa sürede çalışmalara başlayacaklarını söyledi. Piriştina, Halk Meclislerinin talep edildiği sürece farklı mahallelerde devam edeceğini belirtti.
 
Atatürk Mahalle Muhtarı Sedat Erşahin, “Bizi kırmayıp buraya gelen ve mahallemin sorunlarını dinleyen Başkanımıza mahallem ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi. Erşahin, Başkan Piriştina ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Okur’a çiçek takdim etti.
 
Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2014, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER