Buca Belediyesine Kalite Ödülü

Buca Belediyesi’nin günde 400 personele öğle yemeği sunulan yemekhanesi, Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği’nce kalite ödülüne layık görüldü. Aldıkları ödül için mutluluk duyduklarını belirten İşletme Müdürü Şükriye Güzel, kalitenin birinci amaçları olduğunu ve yemekleri sevgiyle hazırladıklarını söyledi.

Buca Belediyesine Kalite Ödülü
Buca Belediyesi yemekhanesi, günde 400 personel için hazırladığı yemekler ile kalite ödülü aldı. Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği’nin her yıl düzenlediği ’Avrasya Kalite Ödülleri’nde Buca Belediyesi yemekhanesi, sunduğu hizmet ile ’Avrasya Kalite Ödülü’ne layık görüldü. Yemekhane kurulduğundan bu yana kaliteye çok önem verdiklerini söyleyen İşletme Müdürü Şükriye Güzel, “Çalışan arkadaşlarımız yemekleri sevgi ile hazırlıyorlar. İşlerini çok önemsiyorlar. Her şeyden önce kalite birinci amacımız. Bunları önemsediğimiz içinde yemek kalitesi çok yüksek oluyor" dedi.
 
İşlerini çok önemsediklerini ve burada yemek yiyen arkadaşlarını daha memnun etmek için çalıştıklarını söyleyen Aşçıbaşı Osman Mete Doğan ise "Tesadüfen dernek üyesi arkadaşlarımız geldi, yemeğimizi yedi, mutfağımızı gezdi. Bir resmi kurum mutfağının böyle mükemmel olmasına kayıtsız kalmayacaklarını belirttiler ve bize bu ödülü gönderdiler. Bu ödüle layık olduğumuz için gurur duyuyorum ve teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2016, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER