banner9

'Bu Ödül Sizin Hakkınız'

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Kavacık Kadın Kooperatifi"nin kurulması nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun elinden aldığı SODEM (Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği) istihdam başarı ödülünü, muhafaza etmesi için Kavacık Kadın Kooperatifi’ne teslim etti. Başkan Selvitopu kadınlara, "Bu ödül asıl sizin hakkınız" dedi.

'Bu Ödül Sizin Hakkınız'
Karabağlar’ın son dönemde özellikle üzümü ve festivalleriyle büyük ilgi gören Kavacık Köyü, kurulan kadın kooperatifiyle de dikkat çekiyor. Marka olması açısından büyük öneme sahip olan Kadın Kooperatifi üyeleri,  geçtiğimiz gün yapılan genel kurulun ardından Başkan Muhittin Selvitopu’nu makamında ziyaret ettiler. Kooperatif  Başkanı Nurten Özkan ve üyeler, Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürü Pelin Erda, İZİKAD Kooperatif Komitesi Başkanı Süheyla Biçer’in katıldığı ziyarette, kooperatif üyeleri Kavacık için yapmayı planladıkları projeleri ve isteklerini Başkan Selvitopu’na aktardılar.
 
Belediye olarak her zaman yanınızdayız
 
Kavacık kadın kooperatifine belediye olarak her konuda destek olacaklarını ifade eden Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, kadınların isteklerini tek tek notlar alarak en kısa sürede çözeceklerini ifade etti. Marka olmanın moral ve motivasyon işi olduğunu belirten Selvitopu, kadınlara belediye olarak yanınızdayız mesajı verdi.
 
Kılıçdaroğlu’ndan aldığı ödülü kadınlara verdi
 
Başkan Selvitopu daha sonra Kavacık Kadın Kooperatifi kurulması çalışmaları nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun elinden aldığı  SODEM istihdam başarı ödülünü, muhafaza etmeleri için Kavacıklı kadınlara teslim etti. Başkan Nurten Özkan da bu değerli ödülü kendilerine veren Başkan Selvitopu’na çok teşekkür ederken, bu ödülün kendileri için ayrı bir moral kaynağı olduğunu söyledi.
 
Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2016, 10:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER