banner9

Bortar'dan Sanat Açılımı

Bortar Event Hall İzmirli sanatseverlerle buluştu “Fırçaların Ucundaki Bornova” adlı resim sergisi büyük ilgi gördü.

Bortar'dan Sanat Açılımı
İzmir’e yepyeni bir sanat ve buluşma mekanı kazandıran Bortar Group’un ilk sanat etkinliği, “Fırçaların Ucundaki Bornova” adlı resim sergisi oldu. Bortar Event Hall’daki sergi; İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ve Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar’ın da katıldığı kokteylle açıldı. 
 
 
Aynı zamanda İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği’nin başkanlığını yürüten Bortar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, sergide yer alan eserlerin Bornova Belediyesi ve Uluslararası Suluboya Ressamları Derneği işbirliğiyle düzenlenen “Homeros Sanat Yoluyla Sevgi ve Barış Festivali ve Yarışması” kapsamında ortaya çıkan tablolar olduğunu vurguladı, “Bortar Event Hall’daki ilk sergide, Bornova’nın yaşayan mekanlarının yer alması bizim için de ayrıca anlamlı” dedi. 
 
 
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da tüm eserlerin Bornova’da sergilendiğini, dereceye giren tabloların Bornova hediyelikleri olduğunu anlattı, verdiği destek nedeniyle Bortar Group’a teşekkür etti. 
Sergi, 24 Eylül’e kadar ziyaret edilebilir. 
 
Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2016, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER