banner24

Bornovalı Esnaftan Sındır'a Teşekkür

Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, esnafın sorunlarını yerinde dinliyor. Sanayi sitesi ve mahalle ziyaretlerinde Bornova’yı karış karış gezen Başkan Sındır, esnaf odası başkanları ve yönetimleriyle de biraraya geliyor.

Bornovalı Esnaftan Sındır'a Teşekkür

Son olarak Altındağ Esnaf Odası ile Altındağ Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret eden Başkan Sındır, Altındağ ve Çamdibi’ne çok büyük yatırımlar yaptıklarını söyledi
 
Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır’ın ziyaret ettiği esnaf temsilcileri, bugüne kadar gösterdiği yakın ilgi nedeniyle teşekkür etti. Altındağ Esnaf Odası Başkanı Nejat Yaylacıkoral ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Başkan Sındır, her zaman esnafın yanında olduklarını ve sorunlarını çözmek gerekli çalışmaları başlattıklarını söyledi.
 
Yaylacıkoral ise Başkan Sındır’ın gösterdiği yakın ilgiye teşekkür ederek, “Esnafımızın bir sıkıntısı olduğunda başta başkanımız olmak üzere ilgili yöneticiler anında çözüm üretiyorlar” dedi. İşyerlerinin ruhsat alma aşamasında zaman konusunda sıkıntı yaşadıklarını belirten Yaylacıkoral, evrakları tamamlamak için verilen sürenin uzatılmasını istedi. Başkan Sındır da esnafın işini kolaylaştıracak her türlü olanağı sunacaklarını belirterek, bu konuda gerekli çalışmayı yapacaklarını söyledi.

Altındağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Semerci de Başkan Sındır’a verdiği hizmetler nedeniyle teşekkür etti. Altındağ, Pınarbaşı, Işıkkent bölgelerine çok büyük yatırımlar yapıldığını söyleyen Semerci, “Sevgili başkanım Sizin adınızı Bornova’ya altın harflerle yazacaklar. Hizmetlerinizin devam edeceğine inanıyorum” dedi.
 
Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, en çok yatırımı Altındağ ve Çamdibi bölgelerine yaptıklarını belirterek, Çamdibi Kapalı Pazaryeri, Işıkkent Pazaryeri, Altındağ Toplum Merkezi, Altındağ Rekreasyan alanı gibi pek çok projeyi tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunduklarını ifade etti. Sındır, “Bundan sonra da Bornova’nın tüm semtlerinde olduğu gibi hizmetlerimiz bu bölgemizde de devam edecek. Esnafımızın da her türlü sorunun çözümü konusunda yanlarında olacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2012, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER