Bornova'dan Gençlere Tam Destek

CHP Bornova Gençlik Kolları Başkanlığı görevini devralan Avukat Kadriye Sertoğlu, Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır’ı ziyaret etti.

Bornova'dan Gençlere Tam Destek

Başkan Sındır, gençlerin siyasete kazandırılması gerektiğini söyledi. Bornova Belediyesi olarak gençlere birçok imkan sağladıklarını hatırlatan Sındır, “İhtiyacı olan gençlerimize erzak, kıyafet, ve eşya gibi yardımlar yapıyoruz. Burada yalnız yaşayan gençlerimize kol kanat geriyoruz. Siz de bu hizmetlerimizde yanımızda olup bize yardımcı olabilirsiniz” dedi.

Geçen ay yapılan kongreyle göreve gelen CHP Bornova Gençlik Kolları Başkanı Avukat Kadriye Sertoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır’ı makamında ziyaret etti. Bornova’da gençlerle ilgili her türlü çalışmada ilçe gençlik kolları olarak yer almaya hazır olduklarını belirten Kadriye Sertoğlu Başkan Sındır’dan da destek aldı. Sertoğlu, ilçede gençlerle ilgili projeler hazırlamak ve bilinçlendirme çalışmaları yapmak istediklerini söyledi.

Bornova Belediyesi’nin etkinliklerine her zaman katkı sağlamaya hazır olduklarını belirten Sertoğlu, “Bornova’da gençlerle ilgili bilinçlendirme çalışmaları projeleri hazırlıyoruz. Belediyemizin de her türlü etkinliğine katılarak gençleri sosyal yaşama kazandırmayı amaçlıyoruz. İlçenin gençleri olarak her zaman yanınızdayız” dedi.

Bir üniversite kenti olarak büyük bir genç nüfusa sahip olduklarını hatırlatan Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, “İlçemizin nüfusunun yarısından fazlası gençlerden oluşuyor. Ancak gençler siyasetle yeterince ilgilenmiyor. Burada size büyük görev düşüyor. Gençleri bilinçlendirmek için çeşitli çalışmalar yaparak onları siyasete kazandırmalısınız. Bornova Belediyesi olarak gençlere birçok imkan sağlıyoruz. İhtiyacı olanlara erzak, kıyafet, eşya gibi yardımlar yapıyoruz. Burada yalnız yaşayan gençlerimize kol kanat geriyoruz. Siz de bu hizmetlerimizde yanımızda olup bize yardımcı olabilirsiniz. Zaman birlik olma zamanı. Bornova Belediyesi olarak biz yapacağınız çalışmalarda yanınızda olacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2012, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER