Bornova'daki Yaşamı Fotoğraflayacaklar

Bornova Belediyesi ve Yaşar Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen, ilçe sınırları içindeki doğal, kültürel ve sosyal yaşamı anlatan karelerin kullanıldığı instagram fotoğraf yarışması başlıyor. 23 Kasım - 14 Aralık tarihleri arasındaki yarışma www.instagram.com adresinde gerçekleşecek.

Fotoğrafseverlerin, Bornova’daki yaşamı nasıl algıladıklarını fotoğraf aracılığı ile ifade etmelerine olanak sağlamak ve yaratıcı düşünceleri geliştirilerek fotoğraf sanatına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen yarışma 15 yaşını doldurmuş, herkese açık. Hayatın içinden çekilen karelerin öne çıkacağı yarışmaya katılım için, @yasaruniv ve @bornovabelediye Instagram hesaplarının takip edilmesi ve #yasaruniversitesi #bornovabizimevimiz hashtag’lerinin yazılması gerekiyor. Katılımcılar sadece kendi çektikleri fotoğraflarla yarışmaya katılabilecek. Jüri üyelerinin yapacağı değerlendirme sonunda sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü’nde sergilenecek.
 
23 Kasım- 14 Aralık tarihleri arasında düzenlenen yarışmaya katılmak isyen fotoğraf severler Bornova Belediyesi’nin 999 29 29 numalı telefonundan dahili 1919’u tuşlayarak ve Yaşar Üniversitesi’nin 411 50 00 numaralı telefonundan veya www.bornova.bel.tr ile www.yasar.edu.tr internet adreslerinden yarışma koşulları hakkında detaylı bilgi alabilecek.
 
Yarışmada ödül olarak; birinciye Go Pro Hero 4, ikinciye Ipad Mini ve üçüncüye Samsung tablet verilecek.
Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2015, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER