Bornova'da Kadın Dayanışması

Bornova Belediyesi’nin tüm kadın meclis üyeleri ve erkek meclis üyelerinin eşleri tanışma yemeğinde biraya geldi. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın Eşi Hikmet Atila, kadınlara birlikte hareket etme ve paylaşma çağrısı yaptı. Bornovalı kadınlardan her türlü sosyal etkinlikte yer almalarını isteyen Atila, “Kadınlar bulundukları her ortama değer katarlar” dedi

Bornova'da Kadın Dayanışması
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın Eşi Hikmet Atila, Bornova Belediyesi’nin Tüm kadın meclis üyeleri ile erkek meclis üyelerinin eşleri tanışma yemeğinde biraya geldi. Kadınlara özel samimi bir ortamda gerçekleşen buluşma, Evka-4’deki Şahin Tepesi Restoran’da gerçekleşti. 
 
Katılımcı kadınlar birbirini tanıma ve kaynaşma fırsatı buldu. Herkesin tek tek söz alıp görüşlerini dile getirdiği gecede, kadınların özellikle sosyal alanlarda daha etkin olmaları gerektiği ifade edildi.
 
Tüm katılımcılara birer beyaz gül veren Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın Eşi Hikmet Atila, geceye özel bir konuşma yaptı. Kadınlar olarak birlikte hareket etmenin ve paylaşmanın önemine dikkat çeken Hikmet Atila, Başkan Olgun Atila’nın ‘Bornova bizim evimiz’ sloganını hatırlattı.  Bornova’daki her türlü sosyal etkinlikte birlikte olmayı dileyen Atila, “Kadınlar bulundukları her ortama değer katarlar. Geliştiren, büyüten bizleriz. Çok daha detaycıyız ve bu detaylarda güzellik var. Bu nedenle birlikte ve etkin olmamız çok önemli” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2014, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER