Bornova'da Hedef Eşit Hizmet

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Yunus Emre Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Vatandaşlarla kendi mahallelerinde görüşüp isteklerini ve sorunlarını yerinde dinlemeyi ilke edinen Başkan Atila, birim müdürlerinin de katıldığı toplantıda, ilçenin her yerine eşit hizmet götürmek için çaba gösterdiklerini söyledi. Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Selahattin Özdemir, Başkan Olgun Atila’nın yaşadıkları sorunların çözülmesini hızlı bir şekilde sağladığını belirterek teşekkür etti.

Bornova'da Hedef Eşit Hizmet
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, mahallelerde yapılacak hizmetleri, yapılacak düzenleme ve projelerden yararlanacak olanlarla birlikte belirlemeye devam ediyor. Bu kapsamda Yunus Emre Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Atila, vatandaşların öneri, görüş ve sorunlarını dinledi. Başkan Atila, Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Selahattin Özdemir’in de katıldığı toplantıda kendisine iletilen istekleri ve sorunları tek tek not etti. Fen İşleri, Temizlik İşleri, Sosyal Yardım İşleri, Tarımsal Hizmetler müdürlerinin de katıldığı toplantıda acil sorunlar hemen ele alınarak çözülmesi konusunda gerekli talimatlar verildi.
 
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Bornova’nın 45 mahallesine eşit hizmet götürmek için büyük bir çaba sarfettiklerini belirterek, “Hizmet ve projelerimizi öncelik sıralaması yaparak, bütçemizi en verimli şekilde kullanmak istiyoruz. Bunu yaparken de daha çok yatırıma ihtiyaç duyan mahallelerimize öncelik veriyoruz” dedi. Yunus Emre Mahallesi’nde başka asfalt ve yol düzenlemeleri olmak üzere, yeşil alan ve park yapımı gibi hizmetlerin verildiğini söyleyen Başkan Atila, “Bundan sonra da en acil ihtiyaçlardan başlayarak hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.
 
Muhtar Özdemir’den teşekkür
 
Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Selahattin Özdemir, Başkan Olgun Atila’nın yaşadıkları sorunların çözülmesini hızlı bir şekilde sağladığını belirterek teşekkür etti. Başkan Atila’nın sadece belediye ile ilgili değil, başka kurumlarla ilgili hizmetlerde de aracı olarak kendileri için önemli bir avantaj sağladığını söyleyen Muhtar Özdemir, “Sizinle uyumlu ve işbirliği içinde çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2016, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER