banner51

Bornova'da Buruk Bayramlaşma

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ve çalışanlar Ramazan Bayramı öncesi biraraya geldi. Ayfer Feray Açık Hava Tiyatrosu’ndaki buluşmadan sonra Başkan Atila, Fen İşleri Şantiyesi’ne giderek buradaki çalışanlarla da bayramlaştı.

Bornova'da Buruk Bayramlaşma
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila Ayfer Feray Açık Hava Tiyatrosu’nda düzenlenen organizasyonla Ramazan Bayramı Tatili öncesinde belediye çalışanlarıyla biraraya geldi. Tüm çalışanların ek tek elini sıkarak bayramlaşan Başkan Olgun Atila, ardından Bornova Belediyesi Fen İşleri Şantiyesine giderek, buradaki işçilerin de bayramını kutladı.
 
Belediye hizmetlerini hem nitelik hem de nicelik açısından üst noktalara taşımanın gayreti içinde olduklarını belirten Olgun Atila, “Yapmış olduğumuz işlerle ilgili anket çalışmaları yapıyoruz. Böylece eksik olduğumuz yönleri belirliyoruz. Bunları için bütün birimlerimizle beraber, yeni stratejiler oluşturarak eksik noktaları gidereceğizö dedi.
 
Bornova’da yaptıkları çalışmalarla ülkeye örnek olmak istediklerini ifade eden Başkan Atila, “Bir eğitim kenti olan Bornovamızın geleceğe ışık tutacağına inanıyorum. Burada biz bir aileyiz. Bu bilinçle çalışıyoruz" dedi. Ramazan Ayı’nın birlik, beraberlik ve yardımlaşma duygularının ön planda bulunduğu bir ay olduğunu ifade eden Başkan Atila, “Ramazan Bayramı’nda şeker tadında olmak isterdik. Fakat son zamanlarda ülkemizde yaşanan olaylar yüzünden buruk bir bayram yaşıyoruz. Bir an önce bu olayların bitmesini diliyorumö diyerek duygularını ifade etti.
 
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Ramazan Bayramı öncesi büyüklerimizi de unutmadı. Bornova Nevvar Salih İşgören Huzurevi’ni ziyaret eden Başkan Atila, büyüklerimizin tek tek ellerini öperek bayramlaştı. Duygusal anlara da sahne olan ziyarette Başkan Atila, huzurevi sakinlerinin Bornova’nın değerli birer parçası olduğunu hatırlattı.
Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2016, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER