banner51

Bornova'da Bayram Mesaisi

Bornova Belediyesi, Ramazan Bayramı’nı vatandaşların huzur içinde geçirebilmesi için tüm hazırlıkları yaptı. Bayram öncesinde gıda denetimlerini yoğunlaştıran Bornova Belediyesi’nin pek çok birimi Ramazan Bayramı boyunca iş başında olacak.

Bornova'da Bayram Mesaisi
Temizlik, sağlık, hijyen bakımından her türlü kontrolü yapacak olan ekipler, vatandaşlardan gelen şikayetleri de değerlendirecek. Diğer günlerde olduğu gibi bayram boyunca da temizlik ekipleri 24 saat hizmet vermeye devam edecek. Zabıta personeli de görevinin başında olacak 
 
Vatandaşlar Ramazan Bayramı’nda da her türlü ihtiyaçları ve şikayetleri için Bornova Belediyesi'ni arayabilecek. Temizlik, hijyen, sağlık gibi her türlü sorun ve ihtiyacın karşılanması için hazır olacak Bornova Belediyesi vatandaşın Ramazan Bayraımı’nda da yanında olacak. Bornova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Sağlık Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Parklar ve Bahçeler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü’nde görevlendirdiği personel ile vatandaşların şikayetlerini alıp sorunlara çözüm üretecek.
 
"Bayramda vatandaşımızın yanındayız"
 
Ramazan Bayramı’nda da vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamak üzere görev başında olacaklarını belirten Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, “Ramazan Bayramı boyunca tüm hizmetlerimiz aralıksız devam edecek. Yurttaşlarımızın en küçük sorununda yanlarında olacağız. Temizlik işleri, zabıta ekipleri, sağlık işleri ekiplerimiz yurttaşlarımızı bayramda da yalnız bırakmayacaklar. Vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakın olacağız” diye konuştu.
 
Ramazan Bayramı süresince Bornova’da yaşayan vatandaşlar Bornova Belediyesi müdürlüklerine şikayetlerini şu numaralardan iletebilecekler:
 
Zabıta Müdürlüğü: 3887856
 
Veteriner İşleri Müdürlüğü: 3738837
 
Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiye: 4792223
 
Sağlık İşleri Müdürlüğü: 3734015-3739417
 
Fen İşleri ve Parklar Müdürlüğü: 3757009-3751633-3758034-3752041
Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2013, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER