banner51

Bornova'da 122 Çocuğa Toplu Sünnet Şöleni

BORNOVA Belediyesi’nin geleneksel olarak her yıl gerçekleştirdiği toplu sünnet şöleninde, 122 çocuk ile aileleri güzel bir gün geçirdi. Müzik eşliğinde eğlenen çocuklar üstü açık otobüslerle de Bornova turu yaptı. Şölenin finali ise Pınarbaşı’nda yapıldı.

Bornova'da 122 Çocuğa Toplu Sünnet Şöleni
 
Bornova Belediyesi düzenlediği sünnet şöleninde 122 çocuk önce Bornova Büyük Park içinde biraraya gelerek orkestranın çalıdığı müzikler ve palyaçolarla eğlendi. Çocuklar daha sonra İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin üstü açık tur otobüsüyle Bornova turuna çıkarıldı. Renkli görüntülere sahne olan turun ardından Pınarbaşı’ndaki şölene geçildi. Çocuklar İzmir Marşı eşliğinde ellerinde Türk bayraklarıyla salona girdi. Tüm masrafları Bornova Belediyesi’nce karşılanan etkinlikte çeşitli ikramlar da yapıldı. 122 çocuğu ve ailelerini bu mutlu günlerinde Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ve eşi Hikmet Atila da yalnız bırakmadı. Onların heyecanlarına ortak olan Atila çifti, çocuklara kol saati hediye etti. Şölene meclis üyeleri, muhtarlar ve belediye bürokratları da katıldı.
 
Çocuklara ve ailelerine seslenen Başkan Olgun Atila, "Çocuklarımızın özel gününde sizlerle birlikte olmak bizim için çok büyük mutluluk. Bizlere güvenerek çocuklarınızı bize emanet ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. İnşallah huzur ve barış içinde bir gelecekleri olsun. Bu etkinlikte bizlere destak veren herkese teşekkür ederiz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2017, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER