Borcu Bulunan İşadamı Kayıp

İzmir'de, kendisi gibi işadamı olan kişilere 7 milyon Liranın üzerinde borcu bulunduğu belirtilen galerici Uğur Şenel'den bir süredir haber alınamıyor. Eşinin hayatından endişe duyan S.Ş. savcılığa giderek müracatçı oldu.

Borcu Bulunan İşadamı Kayıp

 

İzmir'de otomotiv sektörünün tanınmış isimlerinden olan Uğur Şenel'den yaklaşık 10 gündür haber alınamadığı belirtildi. Kendisi gibi işadamı olan kişilere 7 milyon Liranın üzerinde borcu bulunduğu belirtilen Şenel'in hayatından endişe duyan eşi S.Ş., savcılığa giderek müracatçı oldu. Ayrıca işadamının borçlu olduğu alacaklılarının da avukatları aracılığıyla savcılığa başvuruda bulunduğu öğrenildi.
 
Kayıp işadamının maddi durumu iyi olan kişilerden 100-500 bin Lira arasında para alıp, alım satım yaparak kazançtan kar payı verdiği belirtildi. Kayıp işadamı Uğur Şenel'in son dönemde işlerinin kötüye gittiği kaydedildi. 
 
Galericilik yapan Şenel'in kaybolmadan bir hafta önce Gaziemir Merkez Karakolu'na giderek alacaklılarının işyerini basıp kendisini tehdit ettiğini söyleyerek şikayetçi olduğu ortaya çıktı. Uğur Şenel'in Balçova İnciraltı'nda lüks bir restoranda 10 Haziran günü oğullarına görkemli sünnet düğünü yaptıkları öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2012, 22:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER