Bölge Toplantısında Protokol Krizi!

CHP'nin İzmir'de gerçekleştirdiği Ege Bölgesi İlleri Koordinasyon Toplantısı protokol krizine sahne oldu. Balıkesir ve Manisa il başkanları aynı koltuğa oturmak isteyince ortaya ilginç bir görüntü çıktı.

Bölge Toplantısında Protokol Krizi!

Burak Cilasun / Ben TV

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından Türkiye genelinde peş peşe düzenlenen bölge toplantılarının sonuncusu İzmir'de gerçekleşti. Fuar 1 No'lu holde düzenlenen Ege Bölgesi İlleri Koordinasyon Toplantısı öncesinde partililer arasında protokol krizi yaşandı. Ön sıraya konulan koltukların yetersiz gelmesi ve üst düzey katılımların da fazla olması, kimi partililere zor anlar yaşattı.

CHP İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel, yaşanan sıkıntıdan dolayı 2. sıraya, ilçe belediye başkanlarının yanına oturmayı terhic ederken, ön sıradaysa ilginç bir olay yaşandı. Bir koltuğa aynı anda oturmaya kalkan Manisa il Başkanı Cahit Kaplan ve Balıkesir İl Başkanı Muzaffer Mavuk, koltuk için bir süre tartıştı. 

Koltuğa Mavuk'tan önce oturan Kaplan'ın burada oturmakta ısrar etmesi üzerine Mavuk iki koltuğun arasına oturdu. Ortaya da bu ilginç görüntü çıktı;

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER