BMC 400'ü Aşkın İş Ortağı İle Bir Araya Geldi

İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen ve bu yıl da 4 Mayıs Perşembe günü Kaya İzmir Thermal & Convention Otel’de yapılan BMC Tedarikçiler Genel Kurulu yoğun bir katılımla gerçekleşti. BMC tarafından tüm paydaşları ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmak ve güçlü bir sinerji ortaya koymak için geleneksel olarak gerçekleştirilen etkinlikte, uluslararası ve yerli pek çok firmadan 400’ü aşkın davetli hazır bulundu.

BMC Otomotiv, yarım yüzyılı aşan tarihçesiyle Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü ve büyük kurumlarından biri olarak varlığını sürdürüyor. Bu vizyon çerçevesinde, geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen ve her yıl bir gelenek olarak tekrarlanması hedeflenen BMC Tedarikçiler Genel Kurulu 4 Mayıs 2017 Perşembe Kaya İzmir Thermal & Convention Otel’de düzenlendi. 
 
Firmanın iş ortağı olan kamu kurumları, yerli ve yabancı pek çok şirketten 400’ü aşkın davetli ismin katılımıyla gerçekleşen BMC Tedarikçiler Genel Kurulu’nda yaptığı sunumda, BMC İcra Kurulu Başkanı Sayın Bülent Denkdemir şu şekilde görüşlerini bildirdi: “Dünya hızında değiştiğimiz bu dönemde; milli teknoloji sahibi küresel arenada lider bir dünya şirketi olma yolunda pek çok başarı elde ettik. Yeni yatırımlarımız ile geçmişten gelen gücümüzü günün gereksinimleri doğrultusunda katma değeri yüksek ürünler ortaya koymak için kullanıyoruz. Bu yaklaşım doğrultusunda, tüm paydaşlarımız ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmak ve güçlü bir sinerji ortaya koymak için gelenekselleştirmeyi amaçladığımız Tedarikçiler Genel Kurulumuzu bu yıl da yoğun katılımla düzenlemiş olmaktan gurur duyuyoruz.”
 
Toplantıda bir konuşma yapan BMC Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ethem Sancak ise ülkemiz ve sektör özelinde 2025 vizyonunu değerlendirirken şunları ifade etti: “Malumunuz, bu topraklar teknoloji ve ilim ile yüzyıllar önce tanışmış, ürünler vermiş, dünya ilmine ışık olmuştur. El-Kindî’den Farabi’ye, El-Biruni’den El-Cezeri’ye kadar; bu topraklarda yetişen bilim insanlarınca ortaya konulan eserler, yüzyıllar boyu batılı bilim adamlarınca referans kaynak olarak kullanılmıştır. Farabi toplumsal gelişime dair şöyle der: ‘Toplum sevgi ile kaynaşır, adaletle yaşar, dürüst çalışmayla ayakta kalır.’ İşte biz böyle bir yaklaşımın mirasçıları olarak; sizlerle birlikte geliştirdiğimiz yeni teknolojileri, ürünlerimiz üzerinde tatbik ederek; dünyanın gelişen güçlerine hak ettikleri hizmeti yerli ve milli teknolojimiz ile sunuyoruz.”
 
Yerli ve yabancı çok sayıda katılımcı ile gerçekleştirilen BMC Tedarikçiler Genel Kurulu’na, kamu kurum ve kuruluşlarından da çok sayıda üst düzey yetkili iştirak etti. Etkinlikte ayrıca BMC Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Taha Yasin Öztürk, BMC Mali İşler Grup Başkanı Sn. Mehmet Uğurlu, BMC Savunma Sanayii Genel Müdür Yardımcısı Sn. Semiha Yaşar ve BMC Ticari Araçlar Genel Müdür Yardımcısı Sn. Bülent Santırcıoğlu, BMC Satınalma ve Lojistik Direktörü Sn. İrfan Konur’un da aralarında bulunduğu üst düzey firma yetkilileri hazır bulundu. 
 
Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2017, 18:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER