banner9

'Bize Para Değil Puan Lazım'

PTT 1’inci Ligi takımı Karşıyaka’da ödemelerin gecikmesiyle ilgili tartışmalara açıklık getiren teknik direktör Kemal Özdeş, "Maddi sorunumuz ve maddiyat düşüncemiz yok. Bize para değil puan lazım" dedi.

'Bize Para Değil Puan Lazım'
Kemal Özdeş, düzenlediği basın toplantısında hem kendisi phem de oyuncularının parayla ilgili bir beklentileri olmadığını vurgularken, "Önemli olan bu bulunduğumuz yerden çıkmak. Bizim için hizmet etmek her şeyden önemli. Hizmet ederseniz sonunda kazanırsınız" diye konuştu. Futbolculara ceza verilmesini gerektirecek bir durum olmadığını belirten Kemal Özdeş, şöyle devam etti:
 
"Bu takım benimle çıktığı 2 maçta da galibiyeti hak eden futbol oynadı. Herkesi kazanmamız gerektiğini, bu kulübe hizmet etmenin, buraya bağlılığın önemli olduğunu düşünüyorum."
 
Alanyaspor ve Kardemir Karabükspor maçlarında rakibe pozisyon vermeden, bireysel hataların yol açtığı penaltı golleriyle puanlar kaybettiklerini hatırlatan Kemal Özdeş açıklamasını şöyle sürdürdü:
 
"Bugün bulunduğumuz yer değil, sezon sonunda bulunacağımız yer önemli. Sakat ve cezalıların dönmesiyle ilk kez tam kadro çalışma imkanı bulduk. Bu hafta lafta değil, gerçek bir başlangıç olmasını istiyorum. Bunu da başaracağımızı düşünüyorum. Lider durumdaki rakibe özel önlem almaya gerek yok. Rakibin lider olması bir şey fark etmiyor. Benim takımım Vartaş Elazığspor’dan daha kaliteli. Kara bulutları dağıtıp yüzlere tebessüm getireceğiz."
 
Devre sonuna kadar kalan 9 maçı da kazanmak istediklerini, bu güce de sahip olduklarını sözlerine ekleyen Özdeş, konuşmasını şöyle tamamladı::
 
"Karşıyaka’ya karşı her takım daha iyi motive oluyor. Kazanmaya başlayıp, yarışa hemen ortak olmamız şart. 8’inci haftadaki puan durumunun gerçek olmadığını düşünüyorum. Sezon içinde böyle düşüşleri herkes yaşayacak. Biz uyum sorununu aşıyoruz. Deneyimli kadronun haftalar geçtikçe bize katacağı avantajlar olacak. Devre sonuna kadar ilk 6, ardından şampiyonluk inancım var. Toplanan 6 puan elbet beni de çok üzüyor ama  sadece üzülerek bir yere gelemeyiz. Tabloyu tersine çevirmek için çalışmalıyız."
Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2015, 17:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER