'Biz İnadına Güçlü Olacağız'

AK Parti İzmir milletvekili adayı Kerem Ali Sürekli, dış güçlerin Türkiye’nin güçlü olmasını istemediklerini belirterek “Biz inadına güçlü olacağız" dedi.

'Biz İnadına Güçlü Olacağız'
AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, 1 Kasım genel seçimlerinde AK Parti’ye destek olmak amacıyla Hacı İlijaz Uka önderliğinde Balkan ülkelerinden gelen ve Türkiye’yi ziyaret eden Balkan Akraba Topluluklarıyla veda yemeğinde bir araya geldi. AK Parti İl Başkanlığı’nın düzenlediği veda yemeğinde Balkan Akraba Topluluklarıyla karşılıklı sohbet eden Kerem Ali Sürekli, 1 Kasım’ın sadece Türkiye değil Balkan ve Müslüman ülkeleri açısından da önem taşıdığının altını çizdi. Sürekli konuşmasında, "Sizlerle bir arada olmaktan büyük bir keyif alıyorum. 22 yıldır siyaset içerisindeyim ve ben de sizlerin bir ferdi olarak Ankara’da sizleri temsil ediyor, sesiniz olmaya çalışıyorum. Balkanlarla olan münasebetimiz ve köklü bir geçmişimiz var. 11 Temmuz’da Srebrenitsa’ya gittik. Oradaki havayı bizlerde teneffüs ettik. Oradaki acıyı yüreklerimizde hissettik. Sayın İlijaz Uka hocamız diyor ki, Bosna, Kosova, Makedonya, Sancak varken size bir şey olmaz. Bizde burada diyoruz ki; AK Parti Türkiye’de iktidar olduğu müddetçe ne Bosna, nede Kosova’da katliam olur. Dünyanın hiçbir yerinde de buna müsaade etmeyiz. Güzel günler bizleri bekliyor. Niyet halis, akıbet hayır... Türkiye’nin güçlü olmasını istemiyorlar. Biz inadına daha da güçlü olacağız ve her zaman olduğu gibi yine biriz, diriyiz, hep beraberiz" dedi.
 
İstikrarlı bir siyasetin sürmesi ve ülke refahının sağlanması için AK Parti’nin iktidar gelmesi gerektiğinin altını çizen Kerem Ali Sürekli, "İnşallah 1 Kasım’da Türkiye’de yeniden yine AK Parti tek başına iktidarını gerçekleştirecektir" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2015, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER