Bisiklet Kazandılar

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği ve A + Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) işbirliğiyle düzenlenen 2’nci İzmir İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi kapsamında, düzenlenen ilkokul öğrencileri arasında resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Bisiklet Kazandılar
 
“İş’te Ailem" konulu iş güvenliği ve sağlığı temalı yarışmanın birincisi, MEV Güzelbahçe İlkokulu’ndan İrem Karabudak olurken, ikincilik ödülüne Fatih Koleji’nden Özge Öztürk, üçüncülük ödülüne ise yine MEV Güzelbahçe İlkokulu’ndan Yağmur Önel layık görüldü. Zirvenin açılış günü yapılan sembolik ödül töreni sonrası, öğrenciler, almaya hak kazandıkları bisikletlere kavuştu. MEV Güzelbahçe İlkokulu’nda düzenlenen törene, İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt da katıldı. Tüm öğrencilere başarı dileyen Küçükkurt, amaçlarının, iş güvenliği ve sağlığı konusunda, küçük yaşlardan itibaren farkındalık ve bilinç oluşturmak olduğunu vurguladı.
 
İZSİAD Başkanı Küçükkurt, birinci İrem Karabudak’a bisikletini verirken; üçüncü Yağmur Önel’in ödülünü de A+OSGB yöneticisi ve 2’nci İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi Organizasyon Komitesi Üyesi Ayça Çatalyürek takdim etti. Yarışmanın ikincisi, İzmir Özel Fatih Koleji öğrencisi Özge Öztürk’ün ödülünün de verildiği belirtildi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2015, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER