banner51

Birçok İzmirli O Yolu Kullanıyor

İzmir'in en işlek caddelerinden biri, gerçekleştirilecek çalışmalar nedeniyle geçici trafik düzenlemesine tabi tutulacak.

Birçok İzmirli O Yolu Kullanıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi Raylı Sistem Şube Müdürlüğü,  satın alınan 95 adet metro aracı için gerekli olan Halkapınar Yeraltı Depolama Tesisi’nin devam eden yapım çalışmaları nedeniyle, Halkapınar Şehitler Caddesi üzerindeki  trafik akışında değişiklik olacağını duyurdu.

1 Haziran  ile 7 Haziran 2016 tarihleri arasında Şehitler Caddesi üzerinde Atatürk Spor Kompleksi giriş kapısının bulunduğu bölgede altyapı hatlarının deplasesi için 6 gün süreyle kazı çalışması yapılacak.

Bu çalışmanın emniyetli bir şekilde yapılabilmesi için de ilk etapta Alsancak istikameti gidiş yönü 3 gün süreyle araç trafiğine kapatılacak ve trafik akışı Bornova istikameti gidiş yönünde çift yönlü olarak düzenlenecek.  

Birinci etap çalışmalarının tamamlanmasının ardından, bu kez Bornova istikameti gidiş yönü 3 gün süreyle trafiğe kapatılacak ve trafik akışı Alsancak istikameti gidiş yönü üzerinde çift yönlü olarak düzenlenecek.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER