'Bir Döneme İhtiyacımız Var'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Nükhet Hotar Tire’de, Sosyal Güvenlik Kurumu binasının açılışına katıldı. Hotar Çiğli’de yaptığı konuşmada da, "Biz eksiklik ve yanlışlarımızı kabul ediyoruz. Ama bunları düzeltmek adına yeni bir döneme ihtiyacımız var" dedi.

'Bir Döneme İhtiyacımız Var'
Tire SGK binasının açılış töreninde konuşan Hotar, 7 Haziran seçimlerinin ardından ülkedeki huzur ve barış ortamı bozulmaya çalışıldığını ama buna fırsat vermeyeceklerini söyledi. AK Parti’nin iktidar döneminde SGK’nın tek çatı altında toplanması ve yeniden yapılanmasının ülkeye sağladığı kazanımlara değinen ve her ilçelerde açılan SGK Merkezlerinin vatandaşların ihtiyaç duyduğu her an hizmette olduğunu belirten Hotar, 1 Kasım’dan sonra AK Parti’nin tek başına iktidara gelmesiyle gelişim ve değişimin devam edeceğini vurguladı. Tire ilçesinde istenilen fakültenin en kısa sürede tamamlanması için desteklerinin sürdüğüne dikkat çeken Hotar, “İzmir - Tire yolu için de çalışmalar devam ediyor. 1 Kasım bu yatırımlar için çok önemli. 1 Kasım sonrasında tüm eksiklerimizi tamamlayarak Türkiye’de istikrarı devam ettireceğiz. Tire’de açılan SGK binamız da buradan yararlanacak 30 bin kişi ve ailelerine hayırlı olsun" dedi.
 
Tire’deki açılışın ardından Çiğli’de Bitlisliler Derneği ile yemekte buluşan Hotar, “Geçmişi hatırlayalım. AK Parti iktidar da olmadığı dönemlerde Bitlis’e kim ne kadar yatırım yaptı ya da ne yatırımlar oldu. Bunları yapmak bizim görevimiz. Biz Türkiye’yi uluslararası platformda ilk sıralardaki ülkeler arasında bulunmasını sağlayan siyasi partiyiz. AK Parti’nin gitmesini isteyenlere soruyorum biz gidince ne olacak? Analar ağlayacak, ekonomi, birlik, bütünlüğümüz ve istikrar bozulacak. Oy kullanacak gençlerimiz AK Parti ile büyüdü. Gençlerimizin dünya gençleri ile yarışması için bizim iktidarda olmamız gerek. Bu seçim Türkiye’nin kazanımlarının, istikrarının, birlik ve bütünlüğünün korunacağı bir seçim. Biz eksiklik ve yanlışlarımızı kabul ediyoruz. Ama bunları düzeltmek adına yeni bir döneme ihtiyacımız var. Sosyal politika, yerlilik, ekonomi, uluslararası ilişkiler, uyguladığı ve uygulanacak projelerde AK Parti’nin alternatifi yok" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2015, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER