banner9

Binlerce Kişiye Lokma Dağıtılacak

Bayraklı Belediyesi 10 Kasım’da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü çeşitli etkinliklerle anacak. Bu kapsamda Bayraklı Belediyesi Türk Sanat Müziği korosu özel bir konser verecek, Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirecek.

Binlerce Kişiye Lokma Dağıtılacak
Bayraklı Belediyesi, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 78. yıl dönümünde özel konserle anacak. Belediyenin Türk Sanat Müziği korosu 10 Kasım’da Atatürk'ü anma özel konserinde gözleri yaşartacak. Şef Dr. Halil Altınköprü yönetimindeki koroya Kültür Bakanlığı TSM ses sanatçısı Çiğdem Gürdal eşlik edecek. Etkinlik 10 Kasım Perşembe saat 19.30'da Bayraklı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.
 
LOKMA DÖKÜLECEK
 
Anma etkinlikleri kapsamında ayrıca Bayraklı Sevgi Yolu’nda da lokma dökülecek. Her yıl olduğu gibi yine 10 Kasım'da ilçenin en işlek caddesinde Atatürk anısına binlerce kişiye lokma dağıtılacak. Öte yandan Bayraklı Belediyesi'nin ilçe genelindeki kütüphanelerinde Atatürk haftası dolayısıyla çalışmalar yapan öğrenciler de Atatürk resimleri yaparak, sevgilerini ve özlemlerini anlattı.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER