'Belediye'den Kiralık, Az Kullanılmış, Temiz Benzinlik'

Bornova Belediyesi, İzmir’in en işlek güzergahlarından biri olan Kemalpaşa Caddesi’ndeki 5731 metrekarelik benzin istasyonunu açık artırma usulü ihaleyle kiralayacak. Muhammen bedeli aylık 25 bin lira artı KDV olarak belirlenen benzinliğin ihalesi, 5 Temmuz Perşembe günü saat 14.00’te Bornova Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılacak.

'Belediye'den Kiralık, Az Kullanılmış, Temiz Benzinlik'

Bornova Belediyesi, Pınarbaşı Mahallesi’ndeki, Kemalpaşa Caddesi Numara 37’de bulunan 5731 metrekarelik benzin istasyonu tesisini ihaleyle kiraya verecek. Muhammen bedeli aylık 25 bin lira artı KDV olarak belirlenen, BMC Fabrikası’nın karşısındaki ‘Akaryakıt İstasyonu Ruhsatı’na sahip benzinliğin kiralama ihalesi 5 Temmuz 2012’de saat 14.00’te Bornova Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılacak. İhaleye katılmak isteyenler 9 bin lira geçici teminat bedeli verecek. Bu teminat ihale saatine kadar yatırılabilecek. İhale şartnamesi, Bornova Belediyesi Emlak İstimlak Müdürlüğü’nden bedelsiz olarak edinilebilecek. Kiralama, Devlet İhale Kanunu’nun açık artırma usulüne göre Bornova Belediyesi Encümeni tarafından gerçekleştirilecek.
Tüm ihale ve kiralamaları şeffaf yönetim anlayışıyla gerçekleştirdiklerini söyleyen Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamlil Okyay Sındır, “Aynı anlayışla Pınarbaşı Mahallesi’ndeki benzin istasyonu tesisini de kiralama ihalesine çıkarıyoruz. Bu tesisten gelen kira bedelini halkımıza sunacağımız hizmetlerde kullanacağız. İhalemize şartları uyan herkesi davet ediyoruz ” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2012, 16:45
YORUM EKLE

banner47