Bayraklı'da Yeni Yıl Heyecanı

Bayraklı Belediyesi bu yıl da geleneği bozmadı. İlçenin iki farklı noktasına kurduğu “Şansını dene, hediyeni al” stantlarında vatandaşlar toplam 140 hediyeden birini kazanmak için dilek tuttu. Etkinlikte soğuk heykelin yılbaşı ağacı figürü, noel anne ve babalar özellikle çocukların ilgisi çekti.

Bayraklı'da Yeni Yıl Heyecanı
Bayraklı Belediyesi’nin her yılsonu geleneksel hale getirdiği “Şansını dene, hediyeni al” etkinliği bu yıl dördüncü kez düzenlendi. Bayraklı Sevgi Yolu ve Haşim İşcan Caddesi üzerinde çekiliş stantları kuruldu.
Etkinlik, soğuk heykel sanatçılarını gösterisiyle büyük ilgi gördü. Şansını deneyenler, hazırlanan kutulara iletişim bilgilerini attı. Çekiliş sonucu 25 bisiklet, 10 paten, 5 kaykay, 20 uzaktan kumandalı araba, 20 oyuncak bebek, 20 peluş oyuncak, 20 futbol 20 de basketbol topu yeni yılda şanslı sahiplerine teslim edilecek. Dilekler yarına (30 Aralık) kadar toplanmaya devam edecek.
 
KURA ÇEKİLİP HEDİYELER SAHİPLERİNE ULAŞTIRILACAK
 
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Bu etkinliğimizi 4. kez düzenliyoruz. Vatandaşlarımız isimlerini ve iletişim bilgilerini hazırladığımız kutulara atıyor. Yeni yılda kura çekimiyle hediyeleri sahiplerine teslim edeceğiz. Özellikle çocuklarımız için çok güzel hediyelerimiz var. Yeni yılda herkese ‘bol şans’ getirmesini diliyorum” dedi. 
 
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2015, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER