Bayraklı'da Şenlik Var

Bayraklı Belediyesi 3. Gözleme ve Ayran Şenliği bu hafta sonu gerçekleştirilecek. Şenlik kapsamında Grup Mecaz ve Tepecik Senfoni Orkestrası da konser verecek. Farklı etkinliklerin yer alacağı şenliğe katılanlar gözleme ve ayrana doyacak, organik ürünlerle buluşacak.  

Bayraklı'da Şenlik Var
Doğançay Gözleme ve Ayran şenliği bu yıl yine renkli görüntülere sahne olacak. Bu hafta sonu 3’üncüsü düzenlenecek şenlikte Doğançaylı kadınlar açacakları stantlarda hem köylerinde yetiştirdikleri organik ürünleri satacak, hem de gözleme ayranla misafirlerini ağırlayacak. 2 gün boyunca sürecek şenlikler kapsamında birbirinden eğlenceli aktiviteler yer alacak. Roman dans topluluğu ve halk oyunları ekibi ile sokak sanatçıları ve bandocular gösteriler sunacak.
 
KONSERLER RENK KATACAK
 
13 Mayıs Cumartesi saat 20.00’da Grup Mecaz, 14 Mayıs Pazar saat 20.00’da ise Tepecik Senfoni Orkestrası sahne alacak. Doğançay’da gerçekleşecek festivale katılmak isteyenler için Bölge Metro ve Sevgi Yolu Atatürk Anıtı önünden saat 10.00-19.00 arası her saat başı ücretsiz servis kaldırılacak.
 
HERKESİ ŞENLİĞİMİZE DAVET EDİYORUZ
 
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, güzel bir şenlik programı hazırladıklarını belirterek, İzmirlileri Doğançay’a davet etti. Karabağ, "Bu yıl 3’üncü kez gerçekleşecek gözleme ayran şenliği için çok güzel bir program hazırladık. Burada stantlar kurulacak. Akşam konserlerimiz olacak. Şenliğimize katılanlar güzel bir hafta sonu geçirecek. Tüm hemşehrilerimizi şenliğimize bekliyoruz” dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER