Bayraklı'da Bayramlaşma

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, belediye personeliyle bayramlaştı. Karabağ, “Ezanlar rahat okunabiliyorsa, Mustafa Kemal Atatürk sayesinde” dedi.

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, personelinin Kurban Bayramını kutladı. Karabağ, Osmangazi ve Çamkıran Hizmet Binası ile temizlik işlerinde düzenlenen bayramlaşma töreninde personellerle bir araya gelerek, bayram sevincini yaşadı.
 
Bayraklı Belediyesi hizmet binalarında tüm personel ile bir araya gelen Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, çalışanların tek tek Kurban Bayramını kutladı. Bayraklı Belediye çalışanlarının katıldığı bayramlaşma töreniyle dev bir aile olunduğu bir kez daha gözler önüne seren Başkan Karabağ, Kurban Bayramı dolayısıyla personeliyle bir araya geldi. Karabağ, "Hep birlikte çalışarak, daha çok başarılı olacağız. Birlikte nice mutlu, huzurlu bayramlara... Kurban bayramının ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Maaşlarımızın daha iyileştirildiği daha nice Bayramlara hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum. Ülkemizde ezanlar rahat okunabiliyorsa, Mustafa Kemal Atatürk sayesinde bu günlere gelindi. Bunun unutulmaması lazım. Bu vesile ile sağlık ve mutluluk içinde nice bayramlar diliyorum" diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2014, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER