banner9

Bayraklı'da Altyapı Hamlesi

Bayraklı Belediyesi, 6 yılda 57 hektarlık alanda altyapı ve yenileme gerçekleştirildi. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, ''Yeni kurulan belediyeyiz. Yapacak çok işimiz var. Alt yapımızı her yıl güçlendiriyoruz. Çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz'' dedi.

Bayraklı'da Altyapı Hamlesi
 
Bayraklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ihtiyaç duyulan mahalle ve sokaklarda kilit parke ve asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Tamlanan çalışmalarla birlikte bugüne kadar kilit parke ile asfalt çalışması toplamda 577 bin 807 metrekareye ulaştı.
 
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, yapacak çok işleri olduğunu belirterek, “Bayraklı’nın tamamına eşit hizmet götürmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bilindiği gibi yeni kurulan bir belediyeyiz. Hangi şartlarda kurulduğumuzu bir Allah bilir bir de biz biliriz. 6 yılda önemli bir yol kat ettik. Aşırı yağışlarda özellikle çukurda kalan bölgelerde su birikintileri meydana geliyordu. Bunun için parke taşı döşeme başladık. Bunun neticesi olumlu oldu. Aynı şekilde yollarımızı asfaltlıyoruz. Ekiplerimiz bu konuda oldukça hassas davranıyor. Önemli bir alanda çalışma yürüttük. Bayraklı İzmir’in gelişen ve değişen ilçesi. Bu yüzden de alt yapı çalışmalarımız önümüzdeki yıllarda da sürecek" dedi.
Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2016, 12:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER