banner9

Bayraklı Şehidini Unutmuyor

Bayraklı Belediyesi Şehit Polis Memuru Kağan Kılıç adına birimler arası futbol turnuvası düzenledi. Müsabakaların başlama vuruşunu şehidin Bayraklı Belediyesi personeli olan babası Galip Kılıç yaptı.

Bayraklı Şehidini Unutmuyor
 
Bayraklı Belediyesi Kağan Kılıç birimler arası futbol turnuvası başladı.
 
Tunceli’de polis noktasına terör örgütü PKK tarafından roketatar ve uzun namlulu silahlarla gerçekleştirilen hain saldırıda şehit olan polis memuru Kağan Kılıç’ın adına yakışır centilmenlik, dostluk ve kardeşlik içinde geçen futbol turnuvasında birimler arasında kıyasıya mücadeleler yaşanıyor.
 
Turnuvanın birinci gününde Kültür ile Spor Müdürlüğü, Destek Hizmetleri ile Mali Hizmetler Müdürlükleri, Park ve Bahçeler ile Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri ile Fen İşleri Müdürlükleri karşı karşıya geldi. İlk tur karşılaşmalarına göre Kültür Müdürlüğü’nü 5-2 yenen Spor Müdürlüğü turnuvaya lider başlarken, diğer grupta ise, Zabıta Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nü 4-0’lık net skorla geçerek, liderliğe yerleşti.
 
2 grup halinde 3 puan usulüne göre oynanan müsabakaları Türkiye Futbol Federasyonu’ndan hakemler yönetiyor. 12 ve 14 Ekim’de ilk tur mücadeleleri sona erecek olan Turnuvada yarı final müsabakaları 17 Ekim Final müsabakası ise 21 Ekim’de oynanacak. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Şehidimiz Kağan Kılıç’ın ismini mecliste aldığımız kararla Osmangazi Mahallemizde 8 bin metrekarelik alana yapacağımız parka vereceğiz. Bu konudaki çalışmalarımız sürüyor. Şehidimizi asla unutmayacağız. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Bu günlerde daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Dolayısıyla biz de her yıl düzenlediğimiz birimler arası futbol turnuvamıza şehidimizin adını verdik. Arkadaşlarımızın dostluk ve kardeşlik duygularını bu vesile ile daha da geliştireceklerini umuyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2016, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER