Bayraklı Esnafı Tek Çatı Altında

Bayraklı çarşı esnafı, sorunlarına ortak çözüm bulmak, mutluluklarını paylaşmak ve dayanışma sağlamak amacıyla Bayraklı Çarşı Esnafları Dayanışma Derneği (BAYÇARDER) çatısı altında toplandı.

Bayraklı Esnafı Tek Çatı Altında
Bayraklı Çarşı Esnafları Dayanışma Derneği (BAYÇARDER), Belediye Başkanı Hasan Karabağ, meclis üyeleri, muhtarlar, Esnaf Oda temsilcileri, iş adamları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile Sevgi Yolu’nda açıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinden önce vatandaşlara lokma dağıtılırken, Belediye Başkanı Karabağ kısa bir konuşma yaptı. Birlik ve beraberlik, bayrağa sahip çıkma zamanı olduğunu söyleyen Başkan Karabağ, "Bayrağa sahip çıkma zamanının ne kadar önemli olduğunu el ele verdiğimiz zaman kaçacak delik aradıklarını burada bir kez daha göstermiş olduk. Önemli olan bir araya gelmemiz. Bayrağımıza, vatanımıza, Cumhuriyetimize sahip çıkmamız" dedi.
 
"ESNAFIMIZIN SESİ OLACAĞIZ"
 
BAYÇARDER Başkanı Ertuğrul Civelek ise açılışa katılanlara teşekkür ederek, "Deneğimizin çok önemli projeleri ve faaliyetleri olacak. Şu an 300 üyemiz var. Bayraklı’nın her yerinden esnaf arkadaşlarımızı üye yapıyoruz. Amacımız siyasetten uzak, bölgemizdeki sorunların çözümü, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek ve dayanışmayı sağlamaktır. Öncelikli hedefimiz esnafımızın sesi olmaktır" dedi.
Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2015, 08:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER