Bayraklı Belediyesi'nden Sünnet Şöleni

İzmir’de Bayraklı Belediyesi, geleneksel hale getirdiği sünnet şöleninde bu yıl 105 çocuk için bir gece düzenledi. Şölende sanatçı Sevda Özkaran sahne alarak şarkılarını çocuklar ve aileleri için söyledi. İlizyonistler ve palyaçolar sünnet çocuklarına keyifli dakikalar yaşattı.

Bayraklı Belediyesi'nden Sünnet Şöleni
 
Şehit Ümit Boz Spor Tesislerinde düzenlenen sünnet şöleninde bu yıl 105 çocuk bembeyaz kıyafetleri, şapka ve asalarıyla doyasıya eğlendi. Ailelerin de katıldığı şölende sahne alan Sevda Özkaran söylediği şarkılarla etkinliğe renk kattı. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ eşi Bahriye Karabağ ile birlikte katıldığı şölende, meclis üyeleri ve muhtarlar da çocukları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
 
Şölende konuşan Başkan Karabağ, "Bugün çocuklarımızın günü. Çocuklarımız için buradayız. İnşallah onların damatlıklarını da görürüz" dedi. Başkan Karabağ daha sonra çocuklarla birlikte pasta kesti. Karabağ çocuklarla tek tek fotoğraf çektirdi, çalan Harmandalı eşliğinde çocuklarla bir süre oynadı. Bahriye Karabağ da her yıl olduğu gibi bu yıl da sünnet çocuklarının anneleriyle birlikte düzenlenen kına törenine katıldı. Çocukların ellerine kına yaktı. Şölen hep birlikte söylenen 10. yıl marşı ile son buldu. Sünnet çocuklarına gecenin sonunda saat hediye edildi.
 
Öte yandan Bayraklı Belediyesi’nin bugüne kadar 924 çocuğu sünnet ettirdiği belirtildi.
Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2016, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER