Bayraklı Açılışa Hazır

Bayraklı Belediyesi’nin İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla yaptığı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nun açılışını yarın (cumartesi) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yapacak. Açılış öncesi ünlü sanatçı Onur Akın bir konser verecek. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, düzenleyecekleri törene tüm İzmirlileri davet ederek, “Bayraklımıza, İzmir’imize yakışan bir salonu hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Bayraklı Açılışa Hazır
Bayraklı Belediye Meclisi tarafından Mustafa Kemal Atatürk ismi verilen spor salonunun açılışını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu cumartesi günü saat 14.00’da gerçekleştirecek. Adalet Mahallesi’ndeki açılış öncesi ünlü sanatçı Onur Akın bir konser verecek.
 
SÖZ VERDİK, YAPIYORUZ
 
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, ilçelerindeki bir eksiğin daha gidermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Göreve geldiğimizden bu yana yapacağımız projelerin sözünü verdik. Hiçbir zaman yapamayacağımız işlerle ilgili bir şey söylemedik. Şimdi sözümüzü yerine getirip, projeleri teker teker hayata geçiriyoruz. Bayraklı’daki gençlerimizin yararlanabileceği, basketbol, voleybol gibi resmi müsabakaların yapılacağı bir salon yaptık. Cumartesi günü Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımlarıyla salonumuzu açacağız. Tam hemşerilerimizi 13.00’da başlayacak programımıza davet ediyorum” dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2015, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER